Silesion.PL

serwis informacyjny

GO+bet i Chrobry Głogów nawiązują współpracę

GObet i Chrobry Glogow nawiazuja wspolprace 2022

GObet i Chrobry Glogow nawiazuja wspolprace 2022

GO+bet nawiązał kolejną umowę sponsoringową z klubem piłkarskim. Nowy, legalny bukmacher wspierać będzie w sezonie 2022/2023 drużynę Chrobry Głogów. To już trzecia drużyna piłkarska w portfolio bukmachera.

To partnerstwo, które pozwoli firmie na dalsze ugruntowanie swojej rozpoznawalności i widoczności w świecie sportu. Chrobry Głogów na co dzień występuje w 1. Lidze. Najważniejsze elementy sponsoringu obejmują logo bukmachera na centralnej części koszulek meczowych, branding na bandach reklamowych  na stadionie, dedykowane promocje skierowane do kibiców, zintegrowane treści w mediach społecznościowych i wiele innych.

– Chrobry Głogów to jeden z czołowych klubów występujących w 1 Lidze. Wszyscy w GO+bet jesteśmy gotowi entuzjastycznie powitać fanów „Pomarańczowo-czarnych” i fanów zakładów sportowych. Mamy nadzieję, że nasza współpraca wspólnie rozwinie widoczność zarówno naszej marki jak i Chrobrego. Trzymamy kciuki za sukcesy sportowe głogowskiej drużyny i szybki awans do Ekstraklasy – powiedział prezes GO+bet, Grzegorz Kiczko

 Podpisanie umowy z GO+bet jest zwieńczeniem bardzo dobrego i historycznego wyniku sportowego Chrobrego Głogów, który od kilku lat konsekwentnie realizuje program szkolenia i rozwoju piłkarskiego na wielu poziomach. Osiągnięciom sportowym towarzyszy bardzo duża medialność klubu, coraz większa wartość marki, większe zainteresowanie naszymi świadczeniami reklamowymi i sponsoringiem. Jesteśmy przekonani, że wspólna droga jaką rozpoczynamy w tym sezonie przyczyni się do obustronnego sukcesu biznesowego – powiedział Dyrektor Klubu Zbigniew Prejs.

Umowa sponsoringowa została podpisana na jeden sezon. GO+bet coraz bardziej zaznacza swoją obecność w branży zakładów bukmacherskich. To już trzeci klub piłkarski, którego bukmacher został sponsorem. Przypomnijmy, że dwa pozostałe kluby to Puszcza Niepołomice, którą również można oglądać w pierwszej lidzie oraz Korona Kielce. Klub z Kielc wywalczył w zeszłym sezonie awans do najwyżej polskiej kasy rozgrywkowej. GO+bet jest także sponsorem tytularnym drużyny rajdowej, GO+bet Rally Team.

GO+bet to bukmacher, który charakteryzuje się nieszablonową komunikacją marketingową oraz oferuje bardzo przejrzyste i przyjazne dla graczy bonusy. Na rynek zakładów online wszedł w kwietniu tego roku, zatem jego start możemy uznać za bardzo intensywny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024