Czytasz: W zdrowym ciele, zdrowy duch

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Bieganie, pływanie, nordic walking wpływają pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie – mówił Andrzej Supron podczas 22. Śląskiej Gali BCC.

- Jakość naszego życia zależy od kultury fizycznej. Polacy coraz częściej i chętniej dbają o swoje ciało – mówi Andrzej Supron, zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy.

- Zaczynamy doceniać zbawienny wpływ ruchu na nasze samopoczucie – dodaje.

„Zdrowy styl życia”. To było hasło przewodnie 22. Śląskiej Gali Business Centre Club. Eugeniusz Budniok, kanclerz katowickiej loży BCC, mówił, że zdrowy styl życia oznacza spokój, dobrą pracę i czas dla rodziny. To dbanie nie tylko o siebie, ale o swoich bliskich, a także o pracowników.

Śląska Gala BCC odbyła się 11 czerwca w zameczku myśliwskim w Promnicach. Setki zaproszonych gości bawiły się, wymieniały poglądami i doświadczeniami. Przedsiębiorcy przekazali stypendia dla młodych sportowców i studentów, czeki z darowiznami, oraz deklaracje pomocy dla potrzebujących o łącznej wartości 200 tys. złotych. Gala była także okazją do podpisania deklaracji współpracy z uczelniami wyższymi oraz szkołami.

Andrzej Sośnierz rowerem przejechał całą Europę. Dietę pudełkową preferuje Edyta Przybyłek, a Andrzej Supron matę zapaśniczą zamienił na kort tenisowy. Zresztą zobaczcie sami:

 

Czytaj więcej