Czytasz: Finał metamorfozy „Inspiracja marzeniami- odkryj swoją kobiecość”

Finał metamorfozy „Inspiracja marzeniami- odkryj swoją kobiecość”

Czy metamorfoza się udała? Zobaczcie!

Nadeszła chwila aby rozstrzygnąć nasz noworoczny konkurs. Zgłosiły się do niego dwie piękne kobiety, które potrzebowały zmienić coś w swoim wyglądzie. 


Aby wygrać metamorfozę trzeba było tylko wziąć udział w konkursie pod hasłem „Inspiracja marzeniami- odkryj swoją kobiecość”, organizowanym przez Silesion.pl i katowicką pracownię fryzjerską Michała Wadasa. Do wygrania były vouchery ufundowane przez salon WADAS o wartości 2 000 złotych (każdy z nich).


Wystarczyło, że na adres kontakt@silesion.pl przesłaliście swoje zdjęcie z opisem, co i dlaczego chciałybyście zmienić w swoim wyglądzie. Na zgłoszenia czekaliśmy do 27 grudnia.


Spośród wielu zgłoszeń wybraliśmy dwa, naszym zdaniem najlepsze. Pani Basia i pani Ania chciały zmienić coś w sobie. Były już znudzone fryzurą, która od kilku lat całkowicie się nie zmienia.


Co się zmieniło?


Pani Anna miała bardzo wrażliwe, jasne włosy. Ten kolor w kontraście z cerą sprawiał, że twarz wyglądała na zaczerwienioną.

Zmieniliśmy kolor włosów  i poszliśmy w delikatnie ciemniejsze blondy, które spowodowały, że u naszej klientki oczy stały się bardziej wyraziste  - o metamorfozie opowiada fryzjer Michał Wadas. - Wykonaliśmy strzyżenie, w którym delikatnie skróciliśmy włosy oraz nadaliśmy delikatną linię cieniowania. Dzięki temu włosy mają większą objętość.


Bałam się zmiany, ale obsługa okazała się bardzo miła i profesjonalna. W tej stylizacji czuję się świetnie! - komentuje zmiany pani Ania.

Pani Basia również przeszła metamorfozę kolorystyczną. Fryzjer zdecydował się zmienić jej ostro czerwony kolor włosów na subtelny i delikatny odcień rudości.

Uzywaliśmy specjalnych kosmetyków, które miały za zadanie wygładzić ich włosy oraz nadać im blasku i światła. Myślę, że się udało! - kończy Wadas.

Zobaczcie jak zmieniły się nasze czytelniczki:

 Przed:

Po: