Silesion.PL

serwis informacyjny

eWinner stawia na rugby! Rozgrywki Ekstraligi w ofercie legalnego polskiego bukmachera!

Polski Związek Rugby, we współpracy z legalnym polskim bukmacherem eWinner porozumieli się w sprawie pozyskania zgody na wykorzystanie wyników EKSTRALIGI RUGBY, której PZR jest organizatorem. Oferta na zakłady wzajemne 1 rundy rozgrywek pojawiła się już na stronie internetowego bukmachera z Trójmiasta. Tym samym rozgrywki EKSTRALIGI RUGBY pojawiły się po raz pierwszy w ofercie legalnego polskiego bukmachera!

– Rozpoczynając działalność w 2019 roku byliśmy zdeterminowani, aby w ofercie kierowanej do naszych Klientów, pojawiły się rozgrywki Ekstraligi Rugby. Tradycja oraz obecność uznanych organizacji rugby w Trójmieście zobowiązywała nas, żeby to właśnie eWinner przekonał Polski Związek Rugby do korzyści płynących z popularyzacji dyscypliny również przez jej stałą ekspozycję w ofercie legalnych polskich podmiotów urządzających zakłady wzajemne – mówi Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

Pierwsza kolejka Ekstraligi rugby w sezonie 2020/2021, rozpoczyna się już 15 sierpnia 2020, co oznacza, że polskie rugby można obstawić obecnie tylko na platformie eWinner.

.Po kilkuletniej nieobecności, rugby wraca do oferty polskich bukmacherów, a podpisanie umowy z firmą eWinner to kolejny krok do poszerzenia rozpoznawalności marki Ekstraligi Rugby. Nowe biznesowe otwarcie ściśle związane jest z naszymi planami popularyzacji dyscypliny również poprzez transmisję meczów w telewizji POLSAT SPORT FIGHT. Mamy nadzieję na dalszą długotrwałą współpracę z eWinner oraz pozostałymi bukmacherami na polskim rynku – mówi Mateusz Dąbrowski – członek Zarządu Polskiego Związku Rugby.

Włączenie rugby do naszej oferty następuje w istotnym dla rynku bukmacherskiego momencie, kiedy pandemia wykluczyła szereg wydarzeń sportowych. Doceniamy starania Związku i z uznaniem patrzymy na poziom organizacji rozgrywek. Zapraszamy wszystkich kibiców rugby na naszą stronę, gdzie mogą postawić, pierwsze od wielu lat, zakłady na polskie rugby – dodał Grzegorz Nowak, Prezes eWinner.

Pamiętaj o ofercie w legalnych zakładach eWinner: zwrot za przegrany zakład do 155 PLNZwrot możesz od razu wypłacić! Jak tego dokonać? To proste:

  • Aby odebrać bonus, wystarczy dokonać rejestracji w eWinner z kodem LEGWIN! Pamiętaj o zaznaczeniu checkboxa “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
  • Minimalna stawka kuponu to 20 PLN. Aby otrzymać maksymalny zwrot 155 PLN, zagraj pierwszy zakład za 176,14 PLN. Zagraj po dowolnym kursie!
  • Zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek od gier wpadnie na konto depozytowe. Środki możesz od razu wypłacić lub grać dalej!
  • Gracz, nie ma obowiązku obracania zwróconą kwotą stawki, może grać dalej lub wypłacić zwrot.

eWinner jest legalnym bukmacherem wspierającym polski sport. Od 2020 roku jest Oficjalnym Sponsorem Ekstraligi Żużlowej, Tytularnym Sponsorem eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz klubu żużlowego eWinner Apator Toruń. Ambasadorem marki jest były koszykarz NBA – Marcin Gortat, który realizuje wspólnie z bukmacherem projekty marketingowe oraz związane z działalnością jego fundacji – „Fundacja Marcina Gortata – Mierz Wysoko”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).