Czytasz: Finał Euro U-21: Niemcy czy Hiszpania?

Finał Euro U-21: Niemcy czy Hiszpania?

Jutro na stadionie Cracovii zmierzą się Niemcy i Hiszpania.

Wielki finał młodzieżowych mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro U-21 już w najbliższy piątek, 30 czerwca. Na stadionie Cracovii zmierzą się Niemcy i Hiszpania. Początek meczu o godz. 20.45.

Droga do finału. Tak wyglądały półfinały Euro U-21

Euro U-21: Anglia U21 – Niemcy U21 2:2 (1:1) k. 3:4

Niemcy zagrają w finale po emocjonującym półfinale, w którym wyeliminowali Anglię. Aby wyłonić zwycięzcę meczu konieczne były rzuty karne, w regulaminowym czasie padł remis 2:2, w dogrywce nie strzelono żadnego gola. W rzutach karnych lepsi okazali się nasi zachodni sąsiedzi (4:3). Było to ostatnie spotkanie w ramach Euro U-21 rozegrane na stadionie w Tychach (zobacz zdjęcia i video z meczu).

fot. u21poland.com

Euro U-21: Hiszpania U21 – Włochy U21 3:1 (0:0)

Łatwiejszą przeprawę mieli Hiszpanie. W swoim półfinale pokonali Włochów 3:1. Hat-trickiem popisał się Saúl Ñíguez. Dodatkowo piłkarze z Półwyspu Apenińskiego mecz kończyli w osłabieniu po tym, jak drugą żółtą kartkę zobaczył Roberto Gagliardini.

Gdzie oglądać finał Euro U-21?

Mecz Niemcy - Hiszpania U-21 będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i w internecie. Transmisja z meczu będzie dostępne na kanałach Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Online finał Euro U-21 będzie można oglądać na platformie ipla.tv.

Czytaj więcej