Czytasz: Dziś ostatni mecz U21 fazy grupowej w Tychach!

Dziś ostatni mecz U21 fazy grupowej w Tychach!

Na Stadionie Miejskim w Tychach reprezentanci duńskiej drużyny zmierzą się z piłkarzami z Czech.

O godzinie 20:45 na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się mecz o awans. Jak prognozuje Polsat Sport, Czesi w trakcie spotkania będą “walczyć o życie”, z kolei Dania w turnieju, zdaniem komentatorów,  “już się nie liczy”.  

Jeśli Włosi pokonają Niemców, a Czesi Duńczyków, trzy drużyny w grupie C będą miały po sześć punktów. Gdyby Włosi w 2. kolejce pokonali Czechów, to oni awansowaliby do półfinału. Tak się jednak nie stało. Jeżeli więc dojdzie do wyżej opisanej sytuacji, o awansie zadecyduje bilans bramkowy między zainteresowanymi drużynami, który na razie wygląda tak: Niemcy - 2:0, Czechy - 3:3. Gdyby Włosi pokonali Niemców 3:1, bilans Niemców i Czechów wyniósłby 3:3, a Włochów 4:4 i to oni awansowaliby do półfinału.

OGROMNE ZAINTERESOWANIE MISTRZOSTWAMI U21

Podczas środowego meczu na trybunach Stadionu Miejskiego było ponad 80 przedstawicieli mediów, z czego sporą część stanowili dziennikarze z Włoch. Po raz kolejny nie zawiedli także kibice. Mecz z trybun oglądało 13 251 osób.

>> CZYTAJ: GDZIE OGLĄDAĆ MECZ CZECHY - DANIA U21? <<

Przed nami jeszcze jeden, już ostatni mecz w Tychach w ramach mistrzostw. 27 czerwca o godz. 18.00 w Tychach odbędzie się jeden z półfinałów mistrzostw. Pozostałe mecze Grupy C odbędą się już w Krakowie.

Czytaj więcej