Czytasz: Dzielnicowy jak Anioł Stróż

Dzielnicowy jak Anioł Stróż

Tyszanka nie ukrywa swojej wdzięczności oraz wzruszenia. Dzięki dzielnicowemu poradziła sobie z problemem alkoholowym oraz z buntowniczym okresem swoich dzieci. Swoje podziękowania wyraziła w formie listu.

 

- Czuję wewnętrzną potrzebę, by podziękować za trud Pana Waldemara - takie słowa skierowała do dzielnicowego, st.sierż. Waldemara Głąba, mieszkanka Tychów, która w swoim liście podziękowała za jego zaangażowanie, empatię oraz człowieczeństwo.

Jak podkreśliła, to dzięki niemu udało jej się wyjść z problemów alkoholowych oraz poradzić sobie z buntowniczym okresem dojrzewania swoich dzieci.

Przeczytaj fragment listu:

Policjant na co dzień pełni służbę jako dzielnicowy osiedla „A” w Tychach. Mundurowy podczas służby przede wszystkim pomaga mieszkańcom. Jak podkreślają tyscy policjanci, zwykłe podziękowania od obywateli są dla mundurowych największą nagrodą za niesioną przez nich pomoc i służbę.

Policjanci apelują, że każdy obywatel w potrzebie może skontaktować się z dzielnicowym m.in. dzięki aplikacji „Moja Komenda”.

źródło: KMP w Tychach

Czytaj więcej