Czytasz: Dni Piekar Śląskich 2018. Kto wystąpi?

Dni Piekar Śląskich 2018. Kto wystąpi?

Po raz kolejny mieszkańcy zdecydują o tym, kto pojawi się na piekarskiej scenie. Do końca tygodnia można zgłaszać swoje propozycje.

Ulubiony piosenkarz lub zespół muzyczny? Gwiazda, której jeszcze nigdy nie spotkałeś na żywo? Teraz będzie to możliwe. Wystarczy jedna wiadomość.

Dni piekar śląskich 2018

Letnie koncerty już za nami. Było głośno, szalona zabawa trwała do nocy. To jednak nie koniec. Piekary Śląskie robią wszystko, aby jesienna aura była równie radosna. Miasto rozpoczęło prace nad kolejną edycją wielkiego święta i zaprasza do współpracy mieszkańców.

Od kilku dni można zgłaszać swoje pomysły na to, kto miałby pojawić się w 2018 r. w Piekarach Śląskich. Chcesz zdecydować, kogo zobaczysz i usłyszysz? Wyślij zgłoszenie.

Miasto czeka na wszystkie propozycje do 15 października. Wiadomości można przesyłać na adres mejlowy: rzecznikprasowy@piekary.pl. Po zebraniu propozycji odbędzie się internetowe głosowanie. Dopiero jego wyniki pozwolą na wyłonienie przyszłorocznych gwiazd.

PRZYPOMNIJMY

W tym roku Dni Piekar Śląskich trwały trzy dni. Podczas lipcowego święta mieszkańcy brali udział w koncertach zespołów TSA, Kruk, Alcoholica i Happysad. Na scenie pojawiła się też Margaret, Piękni i Młodzi, Vox oraz Kombii. 

DNI PIEKAR ŚLĄSKICH 2017 - ZOBACZ ZDJĘCIA

źródło: http://piekary.pl

Czytaj więcej