Czytasz: Dawid Podsiadło zawiesza karierę? Mamy odpowiedź menedżera artysty

Dawid Podsiadło zawiesza karierę? Mamy odpowiedź menedżera artysty

Jeden z najpopularniejszych polskich artystów, oznajmił, że robi przerwę w muzycznej karierze.

Dawid nigdzie nie przekazywał informacji o zakończeniu czy zawieszeniu kariery - to wymysł mediów. Jedyna prawdziwa informacja to taka że Dawid nie bedzie grał koncertów w przyszłym roku bo chce odpocząc, mieć więcej czasu dla siebie, po 4 latach koncertowania non stop, i skupić się na pracy studyjnej - mówi nam Maciek Woć, menedżer artysty.

******************************

Przypomnijmy, co piosenkarz powiedział na antenie TVN 24.

- Nie wiem, jakie jest inne życie i chciałbym je zobaczyć. Odpocząć, nabrać dystansu, poszukać inspiracji do nowych rzeczy, bo wydaje mi się, że rzeczy, które do tej pory zrobiłem, są pierwszym rozdziałem, albo raczej prologiem. I kiedy odpocznę i zacznę robić muzykę na nowo, to moim zdaniem będzie lepsza i skorzysta na tym sztuka, więc to dobrze - poinformował wczoraj na antenie TVN 24

Czas wolny zamierza poświęcić bliskim, za którymi bardzo się stęsknił.

- Choć to uczucie tęsknoty i wyrzuty sumienia spowodowane tym, że tego czasu jest naprawdę mało, działa moim zdaniem dobrze na relację, przynajmniej w moim przypadku, bo to wszystko jest bardziej intensywne – dodał.

9 grudnia piosenkarz zakończył tournée Andante Cantabile Tour.

Czy będzie to całkowita przerwa od muzyki i jak długo potrwa? Zapytaliśmy o to Macieja Wocia, menedżera artysty. Na razie czekamy na jego odpowiedź.

Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Jest laureatem programu "X Factor". Na swoim koncie ma trzy płyty: "Comfort and Happiness", "Ruby Dress Skinny Dog" (wydaną z zespołem Curly Heads) i "Annoyance and Disappointment". W maju skończył 23 lata.

Czytaj więcej