Silesion.PL

serwis informacyjny

Darmowy zakład z okazji Twoich urodzin w GoPlusBet

URODZINOWY FREEBET w GO PLUS BET

URODZINOWY FREEBET w GO PLUS BET

Masz konto w legalnych zakładach GoPlusBet i świętujesz urodziny? To świetnie! Przymij także od nas życzenia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO a w zakładach bukmacherskich GoPlusBet zgarnij swój prezent – 25 PLN we freebecie

Nie masz jeszcze konta w GoPlusBet? Sprawdź ofertę dla naszych czytelników:

Zakładając konto w GoPlusBet z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS otrzymujesz pakiet powitalny w postaci 1000 PLN Cashback, grę bez podatku, czyli wygrane większe o 14%, freebet 25 PLN w Twoje urodziny, cashout + oraz bonus za liczbę zdarzeń na kuponie.

Freebet jest dostępy do odbioru 7 dni od dnia urodzin dla każdego gracza, który kiedykolwiek dokonał co najmniej 1 depozytu na kwotę min. 10 PLN i zagrał dowolny zakład. Freebet po odebraniu ważny jest 7 dni i można go uzyć grajac zakład z min. kursem całkowitym 2.0 na zdarzenia z oferty SPORT, LIVE i/lub ESPORT.

Jak wykorzystać urodzinowy freebet?

Freebet w odróżnieniu od salda bonusowego nie jest widoczny w bilansie konta. Możesz za to zajrzeć na na swoje konto, a następnie przejść do zakładki “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Tutaj dowiesz się, jakie freebety znajdują się na Twoim koncie. Poznasz zasady wykorzystania danego bonusu, a także jego wysokość. 

Co dalej? Po utworzeniu kuponu sprawdź pole pod informacją o całkowitej stawce i możliwej wygranej. Jeśli posiadasz na swoim koncie freebet, dowiesz się o tym za pomocą komunikatu “FREE BET DOSTĘPNY”. Następnie przesuń suwak, który na poniższej grafice oznaczony jest czerwoną strzałką. Następnie pojawią się wszystkie freebety, które posiadasz na swoim koncie. Należy wybrać ten, który chcesz wykorzystać dla danego kuponu. Pamiętaj o tym, by spełniał warunki opisane w zakładce “DOSTĘPNE BONUSY”. 

ZASADY PROMOCJI “Bonus Urodzinowy”

  1. Warunkiem uzyskania Bonusu jest zawarcie co najmniej jednego zakładu w historii Konta na kwotę co najmniej 10 PLN najpóźniej w dzień urodzin Klienta do godz. 8:00 oraz posiadanie Konta Stałego (zweryfikowanego).
  2. Bonusem jest Freebet (darmowy zakład) w wysokości 25 PLN.
  3. Klient otrzymuje Freebet na swoje Koncie automatycznie w dniu swoich urodzin o godz. 9:00.
  4. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem Sportów Wirtualnych oraz Gier Karcianych) zawierającego kurs całkowity wynoszący co najmniej 2.0. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 7 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany.
  5. Klient może skorzystać z Promocji tylko jeden raz w danym roku kalendarzowym.
  6. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia Bonusu na osobę trzecią.
  7. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w Promocji (Klient traci prawo uzyskania Bonusu również w przypadku spełnienia warunków Promocji) w następujących przypadkach:

     a. naruszenia postanowień Regulaminu Promocji lub Regulaminu Zakładów;

     b. próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu;

     c. posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości;

     d. stwierdzenia nadużyć wynikających z udziału w Promocji.

8. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do anulowania całego kuponu objętego Promocją w przypadku zaistnienia jednej (lub wielu) przyczyn unieważnień lub zwrotów, o których mowa w § 29 Regulaminu Zakładów, w wyniku której kupon nie będzie spełniał warunków Promocji jak również zawarcia Zakładu na zdarzenie, które nie spełnia zasad uczciwej rywalizacji. W takim przypadku kupon zostanie rozliczony po kursie 1,00 (Klientowi zostanie zwrócona wpłacona stawka).

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024