Silesion.PL

serwis informacyjny

Aplikacja mobilna GoPlusBet dostępna na systemy Android i na iPhone’y

Aplikacja mobilna GoPlusBet dostepna na systemy Android i na iPhoney

Aplikacja mobilna GoPlusBet dostepna na systemy Android i na iPhoney

W XXI wieku aplikacja mobilna to obowiązek każdego szanującego się bukmachera. W obecnych czasach dostępność aplikacji to kluczowy element branży bukmacherskiej, o czym wiedzą krajowe firmy bukmacherskie. GoPlusBet dołączył do pozostałych bukmacherów, którzy udostępniają swoje aplikacje na obu systemach – Android i iOS.

W GoPlusBet zaledwie 3 miesiące po “internetowym” debiucie, uruchomił aplikację mobilną dostępną na systemy Android. Natomiast dziś GoPlusBet zaprezentował swoim klientom aplikację na systemy iOS. Oznacza to, że teraz gracze mogą korzystać z oferty zakładów sportowych zarówno na telefonach z system Android jak i na iPhone’ach. Jest to spore udogodnienie dla graczy. Tym samym dołączyliśmy do pozostałych bukmacherów, którzy udostępniają swoje aplikacje na obu systemach – Android i iOS.

Pobieranie aplikacji jest bardzo proste. Aplikacja mobilna to najwygodniejszy dla użytkownika sposób korzystania z naszych usług. Znajdziesz w niej wszystko to, czego najbardziej potrzebujesz.

W mobilnej aplikacji GoPlusBet znajdziesz w wszystko to, czego najbardziej potrzebujesz. Znajdują się w niej kluczowe elementy, takie jak oferta pre-match, live, sekcja bonusów, czat, czy podstawowe funkcje wpłat, wypłat i podglądu kuponu. Obstawianie zakładów jest teraz proste, a przeglądanie oferty wygodniejsze z poziomu telefonu.

Nie masz jeszcze konta w GoPlusBet? Sprawdź ofertę dla naszych czytelników:

Zakładając konto w GoPlusBet z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS otrzymujesz pakiet powitalny w postaci 1000 PLN Cashback, grę bez podatku, czyli wygrane większe o 14%, freebet 25 PLN w Twoje urodziny, cashout + oraz bonus za liczbę zdarzeń na kuponie.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Dlaczego nie mogę pobrać aplikacji GoPlusBet ze sklepu Google Play?

Obecne zasady dotyczące polityki sklepu Google Play powodują, że nie ma możliwości pobrania aplikacji bukmacherskiej z ich strony. Aplikację GoPlusBet możesz pobrać wyłącznie ze strony internetowej bukmachera goplusbet.pl. Dzięki temu masz gwarancje, że aplikacja GO+Bet jest pobrana z bezpiecznego źródła.
2022 08 24 200810

Czy aplikację mobilną GoPlusBet mogę zainstalować na iPhone?

Tak! Aplikacja jest już dostępna do pobrania w App Store.

Jak zaktualizować aplikację GoPlusBet?

Gdy będzie dostępna nowa wersja aplikacji zobaczysz powiadomienie podczas uruchamiania aplikacji. Wtedy wystarczy zaakceptować instalację aktualizacji. Istnieje możliwość pominięcia aktualizacji, jednak nie zalecamy tej opcji. Brak instalacji aktualizacji może wpłynąć na poprawne działanie aplikacji.

Aplikacja GoPlusBet zaięła się/nie działa. Co powinienem zrobić?

Prosimy o odinstalowanie i ponowne pobranie oraz zainstalowanie aplikacji. W razie gdyby problem występował ponownie prosimy o wiadomość mailową na adres pomoc@goplusbet.pl

Z jakimi urządzeniami aplikacja mobilna GoPlusBet jest kompatybilna?

Aplikacja jest kompatybilna z telefonami z systemem Android w wersji 5.0 i późniejszych wersjach.
Nie możemy zagwarantować zgodności z tabletami i poprawnego wyświetlania się treści na telefonach z system Android w wersji 4.0 i niższych.
Ponadto aplikacja jest dostępna na system iOS.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024