Czytasz: Lech Coaster przy tym to zwykła huśtawka!

Lech Coaster przy tym to zwykła huśtawka!

Poznaj Bazyliszka, najnowszą atrakcję, która w Legendii ma pojawić się w przyszłym roku. Czym będzie dzieło światowego lidera interaktywnych atrakcji?

Dark Ride – Bazyliszek ma być interaktywną emocjonującą przejażdżką przygotowana przez liderów interaktywnych technologii Alterface i Jora Vision. Kulisy nowej atrakcji zdradza belgijski gigant świata rozrywki.

104 sekundy frajdy! Przejazd Lechem w Legendii

W oparciu o polską legendę o Bazyliszku ma powstać niezwykła przejażdżka, która nie ma nic wspólnego ze starymi domami strachów. Goście otrzymają pierwsze zadania jeszcze stojąc w kolejce do świata Bazyliszka. Przygoda rozwijać się będzie po wejściu do pokoju łowców potworów. W wagonikach przejadą przez magiczne lasy, starą wieś, ciemne jaskinie i ruiny.

- Oczywiście po drodze pasażerowie zmierzą się z różnego rodzaju stworami  - przyznaje Ben Cornet, założyciel i dyrektor generalny Alterface.

- Na końcu podróży czekać będzie największy i najstraszniejszy potwór - okrutny Bazyliszek  – zdradza Laurence Beckers, specjalista z dziedziny techniki Alterface.

Za niezapomniane wrażenia odpowiada program Salto!™, który rejestruje wszystkie ruchy, zarządza oświetleniem, dźwiękiem, systemem strzelniczym, pojazdami, a także animacjami.

- Czekamy z niecierpliwością na otwarcie dark-ride Bazyliszek w 2018 roku. Ta najwyższej klasy przejażdżka z najnowocześniejszą technologią podkreśli znaczenie parku na mapie Europy. Jesteśmy bardzo dumni, że zainstalujemy przejażdżkę w ciągu najbliższych miesięcy i czekamy na pierwszych gości, których czekają niezapomniane przeżycia - podsumowuje Ben Cornet.


LechCoaster w Legendii - Materiał z przejazdu:

Przejazd Lechem trwa 104 sekundy. Wyrzut adrenaliny zapewniony, podobnie jak piękne widoki! Zobacz zdjęcia!

Czytaj więcej