Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Lautaro Martinez opuści Inter?

Przez to, że świat sportu na razie się wstrzymał, jest trochę tak, jak na giełdzie – głównie się spekuluje. W przypadku piłkarzy o tym, czy zmienią kluby i ewentualnie na jakie. Mimo trudnej sytuacji w letnim oknie transferowym może dojść do wielu hitowych transferów.

MA POTENCJAŁ NA BYCIE GWIAZDĄ

Jednym z najbardziej pożądanych zawodników jest Lautaro Martinez. To jeden z najlepszych zawodników Interu w tym sezonie. 22-letni napastnik, który ma kontrakt do końca czerwca 2023 roku na pewno będzie sporo kosztował, przez co może odstraszyć potencjalnych chętnych. Klub z Mediolanu raczej nie będzie chciał się go pozbyć za kilkadziesiąt milionów euro mniej, zwłaszcza że ta drużyna ma zaplecze finansowe i nie musi przystać na pierwszą lepszą ofertę.

Tak czy inaczej Argentyńczyk w tym sezonie spisuje się naprawdę świetnie. We wszystkich rozgrywkach rozegrał 31 meczów, w których strzelił 16 goli i zaliczył cztery asysty. Aż pięć bramek zdobył w sześciu meczach Ligi Mistrzów. Na pewno może jeszcze popracować nad skutecznością, ale widać, że to zawodnik, który ma szansę jeszcze bardziej się rozwinąć i stać się jedną z największych gwiazd.

JUŻ LATEM TRAFI DO BARCELONY?

Przez wielu ekspertów jest przymierzany do Barcelony. Głównie dlatego, że bardzo pasuje do ich stylu gry. Byłby to dopiero jego trzeci klub w seniorskiej karierze. Przed Interem grał jeszcze dla Racing Club de Avellaneda. Ponadto ma na swoim koncie już 11 meczów w pierwszej reprezentacji Argentyny. Strzelił w tym czasie sześć goli. Do tego – co miałoby przekonać go do transferu do „Blaugrany” – dobrze dogaduje się z Lionelem Messim.

Hiszpańska „Marca” już donosi, że Martinez trafi latem do Barcelony. Podobnego zdania jest „La Gazzetta dello Sport”. BETFAN ma w swojej ofercie nawet zakład odnośnie tego, gdzie trafi Argentyńczyk. „Duma Katalonii” jest zdecydowanym faworytem. W grze według analityków legalnego polskiego bukmachera są jeszcze Real Madryt i Chelsea, ale transfer napastnika Interu właśnie tam zdaje się – przynajmniej na ten moment – mało realny.

Problemem jest jednak cena. Inter żąda 111 milionów euro, co jest zdecydowanie za dużą kwotą dla Barcelony, która negocjuje zdecydowanie niższą cenę. Kompromisem ma być jednak transakcja, w której do mediolańskiego klubu oprócz pieniędzy powędruje dwóch zawodników „Blaugrany”. Mówi się, że w grę wchodzą Nelson Semedo, Carlos Alena, Arturo Vidal i Arthur. W najbliższych tygodniach więcej powinno się w tej kwestii wyjaśnić.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author