Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Fijałek/Bryl zdobędą medal na MŚ w siatkówce plażowej 2019?

Już za moment rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej, na której będzie nas reprezentować duet Fijałek/Bryl. Polacy nie są ultra-faworytami w wyścigu o medal, ale też nie jest tak, że są kompletnie bez szans. Jak myślicie, czy nasi rodacy zdołają zgarnąć chociażby brąz? Sprawdźcie ofertą takiego własnie zakładu, który zaprezentował najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BetFan

Czy Fijałek/Bryl zdobędą medal na MŚ w siatkówce plażowej 2019?

  • Tak – kurs 2.75
  • Nie – kurs 1.35

 

Mistrzostwa świata w siatkówce plażowej odbędą się w w Hamburgu. Mecze rozgrywane będą na stadionie Rothenbaum od 28 czerwca do 7 lipca. W sumie o medale powalczy 48 ekip. Mistrzostwa świata w siatkówce plażowej to zawody rozgrywane od 1997 roku pod patronatem FIVB mające na celu wyłonienie najlepszej drużyny na świecie w tej dyscyplinie sportowej. Po raz pierwszy odbyły się w Los Angeles. Turniej mistrzowski odbywa się co dwa lata w różnych miejscach. W 2003 roku turniej odbył się w Rio de Janeiro, gdzie odbyły się wcześniej dziesięciokrotnie nieoficjalne mistrzostwa świata. Dotychczas najwięcej medali w historii zdobyły drużyny brazylijskie, które szesnastokrotnie stawały na podium.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024