Silesion.PL

serwis informacyjny

Michał Pol zawalczy na gali Fame MMA?

Mówi się, że organizacja Fame MMA chce iść w kierunku walk znanych postaci ze świata social media i  zrezygnować z zapraszania do klatki patostrimerów.

Ze zdziwieniem obserwujemy kogo udaje się zwerbować włodarzom Fame MMA do swojego projektu. A że na twitterowym profilu znanego dziennikarza, Michała Pola pojawiło się zdjęcie z Wojtkiem Golą, który odpowiada za ten “freak fightowy” content, to w zakładach bukmacherskich BETFAN wpadli na pewien trop…

Jak myślicie, czy Michał Pol stoczy oficjalną walkę na gali Fame MMA 5? Sprawdźcie ofertą takiego własnie zakładu, który zaprezentował najmłodszy legalny bukmacher w Polsce czyli BetFan

Czy Michał Pol stoczy oficjalną walkę na gali Fame MMA 5?

  • Tak

 

Organizowanie Freak Fightów od samego początku wzbudzało wielkie emocje i zgromadziło wokół siebie zarówno rzeszę pozytywnych odbiorców, jak i zdecydowanych przeciwników organizowania walk amatorów na profesjonalnych galach. Ci pierwsi uważają, że jest to dobry sposób na zyskanie popularności federacji oraz najzwyczajniej cieszą się, że z oglądania takich walk, ponieważ przynoszą one zawsze dużo emocji. Natomiast przeciwnicy freak fightów stale utrzymują, że stawianie amatorów na równi z profesjonalistami (a często nawet powyżej biorąc pod uwagę zarobki), jest profanacją sportu, a często wręcz obrazą dla prawdziwych fighterów.

MikeTyson i Michał Pol

Naszym zdaniem prawda znajduje się gdzieś pośrodku, jednak nie ulega wątpliwościom fakt, że organizowanie freak fightów pozwala na zwiększenie zainteresowania osób spoza kręgu kibiców sportów walki. Co w dalszej konsekwencji prowadzi do szybszego rozwoju organizacji oraz większych dochodów, na których skorzystają również profesjonalni zawodnicy. Poza tym, większość freak fight nie jest walkami pomiędzy totalnymi amatorami( chociaż równie to bywa) i reprezentowany przez nich poziom nie jest wcale taki zły.

Wokół gal zawsze przewija się bardzo dużo znanych w internecie osobistości, a największymi gwiazdami, które do tej pory wystąpiły na galach FAME MMA byli: Daniel Magical, Boxdel, Rafonix, Adrian Polak, Malczyński a także znany z najgorszej walki polskiego MMA, Dawid Ozdoba. Wszystkie imprezy spod szyldu tej organizacji budzą bardzo dużo kontrowersji i dzielą kibiców oraz środowisko. Wiele osób nazywało organizowane w ramach FAME MMA walki cyrkiem i przynoszeniem wstydu dla MMA, jednak z drugiej strony pojawiło się wiele słów aprobaty, nawet od samego Marcina Różalskiego, który stwierdził, że jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż jakby amatorzy mieli występować na jednej gali z zawodowcami.

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author