Silesion.PL

serwis informacyjny

Concorso od STS – wygraj bilety ne mecz Polska – Austria i koszulke reprezentacji

Wielki powrót calcio już jutro, w związku z czym STS szuka zapalonych miłośników ligi włoskiej!

W komentarzu pod tym postem na Instragramie napisz, jaka drużyna w historii Seria A grała wg Ciebie najlepszą piłkę. Swoją odpowiedź uzasadnij w dozwolonej ilości znaków, a ury złożone z pracowników STS wybierze i nagrodzi najlepsze! Każdy może zamieścić jeden komentarz, czas na odpowiedzi macie od teraz do 26.08.19, 23:59 . Regulamin konkursu znajdziecie w komentarzu pod wpisem. Nie masz jeszcze konta na STS.pl?  Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Najlepsza, najbardziej kreatywną odpowiedzi bukmacher nagrodzi podwójnymi biletami na mecz Polska – Austria (9.09) oraz koszulką naszych kadrowiczów, których w Serie A nie brakuje.

Nagrody:

  1. Miejsce – podwójny bilet na #POLAUS + koszulka rep. Polski w piłce nożnej
  2. miejsce – podwójny bilet na #POLAUS + voucher 50 PLN na grę w STS
  3. miejsce – voucher 50 PLN na grę w STS
  4. miejsce – voucher 30 PLN na grę w STS
  5. miejsce – voucher 20 PLN na grę w STS

Cztery kolejne najlepsze odpowiedzi zgarniają vouchery 50 PLN na grę w STS.

WAŻNE: Każdy może napisać tylko jeden komentarz, edytowane wpisy nie będą brane pod uwagę. Konkurs trwa od teraz do pierwszego gwizdka nowego sezonu (24.08.19, 18:00).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).