Czytasz: Co się dzieje w weekend w okolicy? Zobacz!

Co się dzieje w weekend w okolicy? Zobacz!

Nie masz jeszcze pomysłu na weekend? Nic straconego, bo wybraliśmy dla was najciekawsze propozycje. Niezależnie od tego w jaki sposób lubisz spędzać wolny czas , każdy znajdzie coś dla siebie!

27 października

Natalia Kukulska zagra w Sosnowcu!

Artystka 29 września tego roku wypuściła nowy, już dziewiąty studyjny album "Halo, tu Ziemia". Koncert będzie cząścią trasy, która ma promować nową płytę. Wydarzenie muzyczne odbędzie się w Sali Widowiskowo-Koncertowej MUZA w Sosnowcu.

natalia kukulska

 

27 października

Jubileuszowa Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna

To już setny przejazd bytomskich rowerzystów! To propozycja dla tych, którzy uwielbają spedząć czas aktywnie. Każdy może wziąć udział, wystarczy mieć sprawny rower. Mile widziany strój na wesoło! Peleton rozpoczyna wycieczkę rowerową na Rynku w Bytomiu o godzinie 18:00.

weekend rowery

 

 

28 października

Warsztaty Wanke Cook'ink: Korea

Kochasz gotować, ale brakuje Ci pomysłów? Jeśli szukasz nowych kulinarnych wrażeń, mamy świetną propozycję! Na warsztatach uczestnicy przygotują najlepsze dania kuchni koreańskiej. Nauka połączona ze świetną zabawą, a do tego uczta. Dania główne, przystawki... Będzie smakowicie! Wasztaty odbędą się w studiu kulinarnym "Pole do popisu" w Katowicach.

 

 

28 października

Winyle za zeta!

Kto powiedział, że era gramofonów już dawno minęła? Nic bardziej mylnego! W sobotę możemy zaopatrzyć się w płyty winylowe naszych ulubionych wykonawców, rzadkie wydania oraz nowości. I to za symboliczną złotówkę! Płyty będzie można nabyć w Katowicach w pubie Biała Małpa w godzinach 12:00-16:00.

winyle

 

 

29 października

Silesia Wedding Day

Targi ślubne w industrialnej scenerii w Fabryce Porcelany w Katowicach. Tutaj wszystkie pary planujące ślub znajdą mnóstwo propozycji, by zorganizować niezwykłą uroczystość. W jendym miejscu możecie skompletować całe wesele: zespół, fotograf, wizażystka, kwiaciarka i wiele innych.

 

 

29 października

"Kazik sam w domu"

Czyli Kabaret Neo-Nówka z nowym programem. Tym razem wrocławski kabaret przeniesie nas w świat prawdziwych mężczyzn. Dowiemy się jak funkcjonują w codziennym życiu i jak sobie z nimi radzić - taka wiedza jest niezbędna! Grupa wystąpi w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.

kabaret neo-nówka

 

 

Czytaj więcej