Silesion.PL

serwis informacyjny

Co grać w wielkanocny weekend? Startuje liga tajwańska!

Kolejny weekend ciekawych meczów przez nami. Mamy już piątą ligę, która gra normalnie. Do Białorusi, Nikaragui, Burundi oraz Tadżykistanu dołączył Tajwan. Ponadto fani esportu mogą oglądać zmagania w TOP 5 ligach Europy (Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1), tylko że na boiskach wirtualnych. Jakie najciekawsze spotkania warto obstawić w najbliższe dni?

Tarpieda-Biełaz Żodzino – Eniergietyk-BDU Mińsk

Starcie typowego średniaka z niespodziewanym liderem tabeli z Mińska. Eniergietyk-BDU to jedyna drużyna, która wygrała trzy dotychczasowe mecze. Nasi analitycy sądzą jednak, że teraz mogą się potknąć, dlatego też kurs na ich zwycięstwo jest naprawdę wysoki, bowiem dają im niecałe 30 procent szans na wygraną. To brzmi jednak jak pewniaczek o wysokim kursie, dlatego warto tę potyczkę dokładnie przeanalizować.

AC Milan – Juventus

Aj, ile byśmy dali, by taki mecz obejrzeć w rzeczywistości, a nie na wirtualnym boisku. Tak czy inaczej, jeśli ktoś bardzo tęskni za futbolem, powinien przynajmniej dać szansę takiemu rodzajowi rozrywki. Gwarantujemy, że wielu z Was naprawdę by się wciągnęło w to. Co do samego spotkania, to podobnie jak w realu, faworytem jest „Stara Dama”.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Deportivo Las Sabanas – Managua

To będzie interesujące spotkanie. Teoretycznie Deportivo nie powinno mieć żadnych szans, ale jak na swoje możliwości gra coraz lepiej. Od trzech spotkań są niepokonani, dzięki czemu wydostali się z ostatniego miejsca w tabeli. Problem w tym, że ich passę może zakończyć Managua, czyli lider ligi, który na 15 meczów wygrał dziesięć. Z drugiej strony pięć razy stracił punkty. Może stanie się tak i tym razem?

Tatung FC – Taiwan Power Company

Mistrz Tajwanu kontra druga drużyna poprzedniego sezonu. Nie można lepiej zainaugurować tamtejszych rozgrywek i przyciągnąć do siebie fanów piłki nożnej z całego świata. W naszym odczuciu faworytem będą gospodarze, jednak nie powinni oni w żaden sposób zlekceważyć wicemistrza kraju. Zwłaszcza że obie ekipy wcale nie dzieli szczególnie wielka przepaść sportowa.

Khujand – Khalton

Mecz dwóch ekip z ligi tadżykistańskiej, które wygrały swoje mecze w pierwszej kolejce. W bezpośrednim starciu gospodarze nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Oferujemy bardzo atrakcyjny kurs na to, że wygrają do zera. Według obliczeń naszych analityków mają na to spore szanse, bo niemal 50 procent. To raczej – podobnie jak w spotkaniu ligi białoruskiej – kolejny pewniak. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024