Czytasz: Black Friday: To będzie szalony dzień, a po nim szalona noc!

Black Friday: To będzie szalony dzień, a po nim szalona noc!

Kiedy Black Friday 2017 Polska? Kiedy łowcy okazji będą mieli swój Czarny Piątek 2017? Dzień i noc szalonych wyprzedaży, czyli Black Friday 2017 przed nami. Kiedy? Czarny piątek 2017 nie da na siebie długo czekać.

Black Friday 2017 Polska to wydarzenie, na które czeka wielu łowców okazji. Black Friday 2017 w Polsce będziemy mieć oczywiście już niebawem. Przygotowujecie się jakoś szczególnie na Czarny Piątek 2017? Wiecie już, co chcecie upolować?

Black Friday 2017: Kiedy i gdzie?

To będzie szalony dzień, a po nim szalona noc. Co ciekawe, wiele sklepów przedłuża symboliczny Black Friday i zakupy w promocyjnych cenach można robić również w soboty i w niedziele. Zastanawiacie się jednak, kiedy Black Friday 2017 w Polsce wydarzy się naprawdę? To już 24 listopada.

Black Friday LIDL: Jakie promocje BLACK FRIDAY LIDL 2017 24.11

Wiecie już kiedy Black Friday 2017 nastąpi, ale czy wiecie, gdzie kupować? Gdzie szukać promocji z okazji Black Friday 2017? Większość znanych marek organizuje u siebie Czarny Piątek 2017. Dotyczy to zarówno sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Obniżki mogą mieć różną wysokość, często spotyka się produkty przecenione nawet o 70 proc.!

Black Friday 2017 Polska: Kiedy warto kupować?

Zanim nadejdzie Black Friday 2017, warto wybrać się do kilku sklepów albo przejrzeć ich strony internetowe i sprawdzić, co was interesuje. Popularnym sposobem na Black Friday jest przymierzenie ubrań czy butów, które chcecie kupić kilka dni wcześniej. Jest duża szansa, że podczas Black Friday rzeczy, które upatrzyliście sobie, będą w niższych cenach.

Wiadomo, że podczas Black Friday 2017 nie będzie czasu na mierzenie czy wybieranie kolorów, bo najciekawsze wzory i fasony w obniżonych cenach rozejdą się jak ciepłe bułeczki podczas Black Friday 2017.

Wcześniejsze przygotowanie listy zakupów na Black Friday dotyczy również innych dziedzin - sprzęt elektroniczny, książki czy kosmetyki również mogą zostać obniżone podczas Czarnego piątku. DLatego nie zwlekaj i zawczasu przygotuj się na Black Friday 2017.

Black Friday 2017: Kiedy się opłaca?

Wcześniejsze przygotowanie do Black Friday ma jeszcze jedną dobrą stronę - możesz sprawdzić cenę wymarzonego produktu przed Black Friday 2017 i w Czarny Piątek 2017. Cena faktycznie jest interesująco niska? Nie zastanawiaj się i kupuj, Black Friday 2017 zdarza się tylko raz!

Sklepy oferują różne zniżki z okazji Black Friday w Polsce. Mogą to być totalne wyprzedaże całego asortymentu albo promocje z okazji Black Friday na poszczególne produkty. Niektóre sklepy naprawdę solidnie obniżają ceny - możemy zapłacić ledwie 30 proc. normalnej ceny. Popularne wśród sklepów jest również obniżanie ceny przy określonej kwocie.

Czytaj więcej