Czytasz: Bilety na festiwal na pół ceny? To możliwe!

Bilety na festiwal na pół ceny? To możliwe!

Na każdego uczestnika promocji czeka też upominek w postaci darmowego napoju.

Wystartowała akcja promocyjna, dzięki której bilety na Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018 są tańsze aż o 50 proc. Wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej mPay lub serwisu sklep.mpay.pl i dokonać zakupu przy użyciu karty płatniczej. Na każdego uczestnika promocji czeka też upominek w postaci darmowego napoju. 


Tegoroczna edycja Światowego Festiwalu Kwaśnicy odbędzie się w dniach 10-12 sierpnia w żywieckim amfiteatrze Pod Grojcem. Standardowa cena jednodniowych biletów wynosi 15 zł, ale dzięki startującej właśnie promocji można kupować je o połowę taniej. Jedynym warunkiem jest skorzystanie z aplikacji mobilnej mPay lub serwisu sklep.mpay.pl i dokonanie zakupu przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Celem akcji, którą mPay organizuje wspólnie z Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie do korzystania z nowoczesnych, bezgotówkowych rozwiązań płatniczych.


Uczestnicy promocji mogą korzystać z niej wielokrotnie, a tym samym kupować taniej bilety na każdy dzień festiwalu. Rabat w wysokości 50 proc. zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji. Tańsze bilety są dostępne dla posiadaczy kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.


Jak kupować bilety na festiwal za 7,5 zł? 


Wystarczy uruchomić mPay w komórce, dotknąć kafelka „Festiwale” i wybrać „Światowy Festiwal Kwaśnicy 2018”. W kolejnych krokach należy wybrać jeden z dni, w których odbywa się impreza i określić liczbę kupowanych biletów. Teraz pozostaje już tylko wybór jednej z dostępnych metod płatności kartą, np. mPay Wallet Masterpass. Do sfinalizowania zakupu wystarczy wtedy wpisanie kodu PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w mPay. 


W momencie zakupu wejściówki zostają automatycznie zapisane w telefonie. Po dotarciu na teren festiwalu można będzie od razu udać się w kierunku bramek wejściowych, całkowicie omijając kolejki do kas. Wystarczy uruchomić aplikację, dotknąć kafelka „Kontrola biletów” i okazać obsłudze ekran telefonu z wyświetlony biletem. Żeby to zrobić, nie trzeba łączyć się z Internetem. 


W równie prosty sposób festiwalowe wejściówki można nabyć w serwisie internetowym sklep.mpay.pl. Po dokonaniu zakupu bilet zostaje wysłany na wskazany adres e-mail. Następnie wystarczy go wydrukować lub pobrać na telefon. 


Jak podłączyć kartę płatniczą?

Kartę płatniczą można zarejestrować m.in z poziomu aplikacji mPay w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Środki płatnicze”, dotknąć ikony karty i wypełnić formularz potrzebnymi danymi. W podobny sposób kartę można dodać po zalogowaniu się na stronie www.mpay.pl.

 


Jak pobrać aplikację mPay?

 Aplikacja jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android oraz iOS. Żeby ją pobrać, wystarczy w sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”. Innym sposobem jest wpisanie w przeglądarce internetowej telefonu adresu www.app.mpay.pl. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji.

 


Z regulaminem promocji można zapoznać się na stronie internetowej www.mpay.pl