Silesion.PL

serwis informacyjny

Aubameyang w Barcelonie lub Realu?

Zbliża się letnie okno transferowe, przez co będziemy słyszeć kolejne plotki odnośnie wielkich piłkarzy, którzy planują zmienić kluby. Jedne będą wyssane z palce, inne będą miały w sobie ziarenko prawdy. Do tej drugiej kategorii zalicza się jednak coraz bardziej prawdopodobne odejście Pierre-Emericka Aubameyanga z Arsenalu do ligi hiszpańskiej.

OSTATNI CZAS NA WIELKI TRANSFER

To jeden z tych piłkarzy, dla których warto przychodzić na stadion czy po prostu włączać telewizor. Aubameyang czaruje swoją grą, jest nie tylko efektowny, ale i przede wszystkim efektywny. W tym sezonie rozegrał 32 mecze, w których zdobył 20 bramek i dołożył do tego asystę. Odkąd trafił do Arsenalu, jest wyróżniającą się postacią. Stwierdzenie, że to największa gwiazda „Kanonierów” chyba nie będzie szczególną przesadą, zwłaszcza że od początku pobytu w Londynie nie zawodzi.

Sęk w tym, że Arsenal zrobił się dla niego za ciasny. On sam chce odejść, by przed zakończeniem kariery pograć jeszcze w jednym czołowym klubie. W czerwcu skończy 31 lat, a w swoim CV ma już m.in. angielską ekipę i Borussię Dortmund, ale to nie są jednak drużyny, które mogą walczyć o najwyższe cele, takie jak wygranie Ligi Mistrzów. Dlatego coraz więcej mówi się o jego przenosinach do ligi hiszpańskiej. Miałby zagrać albo w Barcelonie, albo w Realu.

TRAFI DO LIGI HISZPAŃSKIEJ?

Więcej w jego kontekście mówi się o „Królewskich”. Zinedine Zidane podobno już nawet odbył rozmowę z Gabończykiem odnośnie jego roli w zespole, z kolei Arsenal podał cenę, za którą byłby gotów sprzedać swoją gwiazdę. To zaledwie 30 milionów funtów. Na tę kwotę ma jednak wpływ wiele czynników, a główne to fakt, że latem 2021 roku piłkarzowi kończy się kontrakt, a do pandemia najpewniej sprawi, że przez jakiś czas piłkarze nie będą sprzedawani za niebotyczne pieniądze.

BETFAN przygotował nawet zakład na to, czy Aubameyang w letnim oknie transferowym odejdzie do jakiejkolwiek drużyny z ligi hiszpańskiej. Analitycy legalnego polskiego bukmachera oceniają szanse na taki rozwój wydarzeń na 33 procent. No bo jeśli nie Real, to wspomniana Barcelona może go zachęcić grą u boku Lionela Messiego. Pojawiały się jeszcze plotki odnośnie gry Gabończyka dla Chelsea, Interu czy Paris Saint-Germain, ale one są akurat zdecydowanie mniej prawdopodobne niż głosy twierdzące, że zagra on w którymś z hiszpańskich gigantów.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024