Silesion.PL

serwis informacyjny

Wraca liga koreańska!

Chwalimy Bundesligę za organizację, dzięki której wróci do gry w połowie maja – jeśli finalnie nic nie stanie na przeszkodzie – jednak trzeba pamiętać też o słabszych rozgrywkach, które nawet lepiej sobie radzą. Mowa w tym przypadku o K League 1 w Korei Południowej.

SZÓSTA GRAJĄCA LIGA

Od razu zaznaczymy, że tutaj sytuacja w porównaniu do Bundesligi jest nieco inna, bo problem z pandemią jest mniejszy, a liga nie wraca do gry, tylko dopiero co startuje. Tak czy inaczej cieszymy się, że nie ma tam żadnej potrzebny kolejnego przesuwania inauguracji sezonu, który przecież miał się rozpocząć 29 lutego i zakończyć 4 października. Ostatecznie pierwszy mecz obejrzymy 8 maja. Mimo wszystko nie będą one wyglądały dokładnie tak samo, jak jeszcze kilka miesięcy temu.

Jakie będą różnice? Między innymi takie, że zawsze po końcowym gwizdku zawodnicy nie będą mogli ze sobą rozmawiać ani podawać sobie rąk, a pierwsze spotkania odbędą się bez udziału publiczności. Kiedy te obostrzenia zostaną zniesione? Tego niestety na ten moment nie wiadomo. Mimo wszystko Korea Południowa może być zadowolona, że dołącza do Białorusi, Turkmenistanu, Tadżykistanu, Tajwanu i Nikaragui, czyli krajów, które aktualnie grają w piłkę.

JEONBUK ZNOWU WYGRA LIGĘ?

Czym emocjonować się w lidze koreańskiej? Poprzedni sezon udowodnił, że ta liga może być naprawdę ciekawa, bo o mistrzostwo kraju do samego końca biły się dwie drużyny: Jeonbuk Hyundai Motors oraz Ulsan Hyundai. Obie ekipy zdobyły po 79 punktów, ale wygrali ci pierwsi dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Warto dodać, że to był ich trzeci tytuł z rzędu. Od 2014 roku Jeonbuk rządi w koreańskiej piłce. Jedynie w 2016 roku potknęli się i zajęli drugie miejsce.

W tym sezonie również są faworytami do wygrania ligi. To dlatego, że grają najlepszą piłkę, mają najsilniejszą kadrę oraz najdroższą w całych rozgrywkach według portalu Transfermarkt. Łączna wartość tej ekipy jest wyceniana na 15,35 mln euro. Porównując ją do polskich realiów, znaleźliby się na trzecim miejscu w takim zestawieniu. Za Legią Warszawa (24,7 mln) i Lechem Poznań (21,7 mln), a przed Jagiellonią Białystok (12,4 mln).

Sezon w Korei Południowej zainauguruje mecz Joenbuk Hyundai Motors – Suwon Samsung Bluewings. Spotkanie rozpocznie się 8 maja o godzinie 12:00 polskiego czasu. Ale już dzisiaj możecie typować wynik tego starcia w BETFAN. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali naprawdę atrakcyjne kursy na pierwszą kolejkę tamtejszej ligi.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author