Silesion.PL

serwis informacyjny

Aleksander Buksa trafi do Barcelony?

Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie znał Aleksandra i wszyscy sądziliby, że chodzi o Adama. Wówczas pukano by się w czoło, no bo jakim cudem miałby on trafić do Barcelony. Jako że chodzi o innego Buksę, to… można być równie zaskoczonym. Ale te informacje faktycznie nie są wyssane z palca i zainteresowanie 17-letnim Polakiem naprawdę jest spore. Tylko czy dojdzie do tego zaskakującego transferu?

BARCELONA NAPRAWDĘ GO CHCE

„Super Express” jako pierwszy podał informację o tym, że Buksa może trafić do Barcelony. W sprawę ściągnięcia młodego napastnika do „Dumy Katalonii” zaangażowanych jest dwóch trenerów, którzy w przeszłości pracowali w Ekstraklasie. Pierwszy z nich to Kiko Ramirez, drugi jest Jose Maria Bakero. Głos tego drugiego ma być decydujący, ponieważ on odpowiada za kształtowanie młodszych piłkarzy.

Z kolei Tomasz Ćwiąkała podał na Twitterze, że ludzie z Barcelony odpowiadający za śledzenie postępów takich młodych graczy nie – delikatnie mówiąc – zachwyceni tym, że informacje o tym wypłynęły na światło dzienne. Coś zatem jest na rzeczy. Na pewno cos więcej niż zwykłe zainteresowanie, ale to też nie oznacza od razu transferu. Czego się spodziewać? Tego nie wie nikt. Może poza agentem samego piłkarza, który potwierdził, że ten temat nie jest wyssany z palca.

W KOLEJCE INTER, MILAN…

Barcelona go chce. Co prawda na razie raczej nie do pierwszego zespołu, ale jednak. Włoskie media informują, że „Blaugrana” musiałby jednak wygrać walkę o niego m.in. z Interem czy Milanem. Buksa, który niedawno skończył 17 lat, w tym sezonie rozegrał 14 meczów w Ekstraklasie i strzelił trzy gole. Głównie wchodził jednak z ławki rezerwowych, przez co ten wynik robi większe wrażenie. Widać, że młodzieżowy reprezentant Polski ma potencjał na niezłą karierę. Ale czy od razu na transfer do Barcelony?

BETFAN oferuje możliwość obstawienia, czy Buksa w letnim oknie transferowym faktycznie przejdzie do „Dumy Katalonii”. Analitycy legalnego polskiego bukmachera przygotowali na to naprawdę atrakcyjny kurs. Rzecz jasna na razie nie oceniają szczególnie wysoko jego szans, ale z czasem może się to zmienić.

Messi, Suarez, Buksa. MSB. Nowe trio, które byłoby postrachem obrońców ligi hiszpańskiej. Żarty żartami, ale trzymamy kciuki za to, by jego kariera potoczyła się jak najlepiej. A jeśli naprawdę ma propozycję z Barcelony, to aż szkoda nie skorzystać.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024