Czytasz: Akcja policji na Stadionie Śląskim [video]

Akcja policji na Stadionie Śląskim [video]

03:04
Policja starła się z „agresywnymi pseudokibicami”. Tym razem w ramach ćwiczeń.

Race na trybunach i agresywni pseudokibice na stadionie. Do akcji ruszają policjanci z oddziałów prewencji policji. Scenariusz znany z wydarzeń podwyższonego ryzyka, tym razem był tylko inspiracją do ćwiczeń przeprowadzonych na Stadionie Śląskim.

- Głównym celem tego rodzaju ćwiczeń jest doskonalenie działań mundurowych podczas przywracania naruszonego porządku publicznego podczas meczów piłkarskich, spowodowanego m.in. przez agresywnych pseudokibiców - tłumaczy śląska policja

Zobacz jak ćwiczyli mundurowi z Zespołów Konnych z Chorzowa i Częstochowy, Kompanii Prewencji, Kompanii Wzmocnienia, Zespołu Medycznego z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach oraz Kompanii Nieetatowego Oddziału Prewencji Policji.

Czytaj więcej

Komentarze
To cię zainteresuje
News
48 minut temu Sędziowie pokazali co myślą o „zakazie koszulkowym”

„Nowa KRS” uznała koszulki z napisem "konstytucja" za polityczną manifestację, która nie przystoi sędziom. Co zrobili sędziowie?

News, Polityka
4 godzin temu „Śmieje się pan w twarz bohaterom”. Górnicy z „Wujka” piszą do Trzaskowskiego

Z mapy Warszawy znika ulica Bohaterów z kopalni „Wujek”. Oburzenie wielkie. Uliczka mała.

News
4 godzin temu Roraty 2018: Pytania roratnie AKTUALIZACJA 15.13.2018. Odpowiedzi na pytania roratnie Małego Gościa Niedzielnego

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z rorat Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzi

News
4 godzin temu Roraty 2018: ODPOWIEDZI na PYTANIA. Gość Niedzielny. Odpowiedzi, pytania roratnie [AKTUALIZACJA]

Roraty 2018: Pytania i odpowiedzi z dzisiejszych rorat z Małym Gościem Niedzielnym. Sprawdź, jakie pytania na roratach 2018 dzisiaj padły. Dowiedz się, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania roratnie 2018 z dzisiaj. Odpowiedzi na pytania z rorat.

News
5 godzin temu Roraty z Gościem Niedzielnym dla dzieci [MATERIAŁY, OBRAZKI, PIOSENKA]

RORATY Z GOŚCIEM NIEDZIELNYM 2018: Materiały do pobrania i piosenka Magdy Anioł. Kiedy zaczynają się roraty 2018? Ile trwają roraty? Sprawdź, jakie materiały Mały Gość Niedzielny na roraty 2018 przygotował.

News, Weekend
7 godzin temu Najpiękniejsze miasto w Czechach to nie Praga. Zdziwieni? [ZDJĘCIA]

Nocował tam Jan III Sobieski, a Wolfgang Amadeusz Mozart skomponował swą symfonię Nr 6 F-dur. A to dopiero początek...