Czytasz: 76-letnia katowiczanka znów zaskakuje! Zobaczcie jej występ [FILM]

76-letnia katowiczanka znów zaskakuje! Zobaczcie jej występ [FILM]

00:35
Pamiętacie energiczną starszą panią, która zrobiła show w szpitalu? Teraz zaskoczy was jeszcze bardziej!

Spójrzcie na to zdjęcie. Elegancka starsza pani pod drzewem przy klawiszach. W tle sarna pluskająca się w rzece skubie liście drzewa. To nie fotomontaż. To kolejny wyjątkowy występ 76-letniej katowiczanki. Pani Maria znowu zaskakuje!

Pochodzi z Katowic, ale od lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Ostatnio trafiła do szpitala. W czasie rehabilitacji jej rodzina zauważyła nieużywane pianino. Wtedy seniorka dała popis, który stał się hitem sieci.

Jeśli wtedy byliście zaskoczeni, to teraz czeka was... stan osłupienia. Do naszej redakcji trafiło kolejne nagranie. Przesłał je Jarosław Kurek, którego fotografia zachodzącego słońca zwyciężyła w prestiżowym konkursie telewizji BBC. To nagranie za chwilę podbije internet!

- Mama jest w domu, ale uziemiona. Stąd ten spacer, a że nikt nie dostarczył wózka, to trzeba było na kibelku - mówi Jarek Kurek. - Do Bushy Parku mamy jakieś 400 metrów do bramy przez most. To było pewnym wyzwaniem. Od bramy do stawu po trawie jakieś 350 metrów. To już było koszmarem dla mnie. Ta mobilna toaleta ma tylko małe kółka i nie jest przystosowana do miękkiego terenu. - Przy okazji zabraliśmy nowy keyboard, którego cenę Yamaha obniżyła po obejrzeniu ostatniego filmiku na instagramie - dodaje.

Katowiczanka słynie z nietypowych występów. Jak widać, wciąż jeszcze nie jest w pełni sił. Życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia i kolejnych zachwycających występów.

 

Czytaj więcej