Czytasz: Co kupić mamie na święta? [PREZENT DLA MAMY NA ŚWIĘTA POMYSŁY]

Co kupić mamie na święta? [PREZENT DLA MAMY NA ŚWIĘTA POMYSŁY]

Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja, aby sprezentować coś swoim bliskim. Co kupić mamie na święta? Łapcie propozycje prezentu na święta dla mamy!

Święta coraz bliżej, a Wy wciąż nie macie prezentu świątecznego dla mamy? Poniżej znajdziecie kilka podpowiedzi co kupić mamie na święta.

Co kupić mamie na święta?

Prezent dla mamy na święta I: Szkatułka na biżuterię

Nasze mamy są kobietami eleganckimi. Kolekcjonują drogocenności, które często są przekazywane od pokoleń. Rozsądnym wyborem byłby ładny kuferek na te kosztowności. Taki zakup to koszt od ok. 150 zł do 500 zł.

Co kupić mamie na święta? Prezent dla mamy na święta II: Podaruj mamie trochę relaksu

Któż nie jest dziś zestresowany? Jest wiele rozwiązań na rozwiązanie tego problemu. Jednym z nich jest wyprawa do spa. Pobyt w takim miejscu kosztować nas będzie od kilkudziesięciu nawet do 600 zł.

 

Twoja mama lubi się malować? Spraw jej nowy kosmetyk! Dobrym pomysłem może być nowa paleta cieni. Zakup takiego prezentu będzie kosztował nas od 80 zł do 400 zł.

Co kupić mamie na święta? Prezent dla mamy na święta IV: Piękna biżuteria zawsze w cenie

Pierścionki, naszyjniki, bransoletki. Która kobieta ich nie kocha? Nasze mamy na pewno będą zadowolone z takiego prezentu. Ich ceny, zależnie od tworzywa, będą wahały się od 200 nawet do kilkunastu tysięcy złotych.

Prezent dla mamy na święta V: Wycieczka last minute

Któż by nie chciał uciec na chwilę od wielkomiejskiego wrzasku i stresu codzienności? Na pewno nasze mamy! Biura podróży oferują wyjazdy last minute dla dwojga do ciepłych miejsc w cenie od 1400 zł do kilku tysięcy zł.

Prezent dla mamy na święta VI: Elegancka torebka 

Wiele kobiet uwielbia torebki. Święta są świetną okazją, aby pomyśleć o zakupie torebki dla mamy. Cena ładnej i eleganckiej torebki oscyluje wokół 500 złotych.

Prezent dla mamy na święta VII: Robot kuchenny 

Mama narzeka na ilość garnków w kuchni? Warto rozważyć zakup robota kuchennego. Zakup takiego produktu wynosi od 4 tys. w górę.