Czytasz: 20 lat Harry'ego Pottera. Facebook świętuje

20 lat Harry'ego Pottera. Facebook świętuje

Dziś mija dokładnie 20 lat od wydania pierwszej części losów małego czarodzieja. 26 czerwca 1997 r. "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" ujrzał światło dzienne.

Seria książek o magicznym dziecku, który odparł siły Czarnego Pana opanowała cały świat, czytali duzi i mali. Dziś cały świat świętuje tą wyjątkową premierę. 

źródło: google.pl

O premierze Harry'ego Pottera przypomina Facebook. Po wpisaniu wybranych terminów tekst zyskuje inny kolor, a po kliknięciu w nazwę pojawia się magiczna różdżka. 

Co zrobić, aby zobaczyć efekt? Wystarczy w poście napisać Harry Potter, Slytherin, Gryffindor, Hufflepuff bądź Ravenclaw, a na naszym ekranie zagości magia.  

>> 20 lat Harry'ego Pottera. Facebook świętuje << 

To nie pierwszy raz, kiedy Facebook zaskakuje swoich użytkowników. Ostatnio z okazji Dnia Matki do istniejących reakcji "Lubię to!", "Super", "Ha ha", "Wow", "Przykro mi" i "Wrr" dał nową - fioletowego kwiatka "Dziękuję". Na początku czerwca dodano również możliwość wyrażenia solidarności z ruchem LGBT. Aby to zrobić, wystarczy polubić fanpage LGBTQ i zaraz po tym można wyrazić "dumę" poprzez kliknięcie w kolorową flagę. 

Czytaj więcej