Czytasz: 14 minut i 17 sekund seksu, czyli Nowe oblicze Greya

14 minut i 17 sekund seksu, czyli Nowe oblicze Greya

Trzecia część erotycznej sagi już w kinach. Christian Grey i Anastasia Steele powrócili.

 

Ana (Dakota Johnson) i Christian (Jamie Dornan)  to bohaterowie słynnej sagi erotycznej, trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James.

Tym razem, po rozlicznych przygodach, szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Zobacz zwiastun:

Tak wiec przeszłość nie pozwoli im w pełni cieszyć się sobą. Strach i zazdrość to jednak niejedyne trudności, jakim muszą stawić czoła.

Cóż, treści filmu nie opowiemy, choć i tak prawie wszyscy czytali już słynną sagę.

"Nowe oblicze Greya" to już ostatnia część miłosnych uniesień Anastasii i Christiana. Tym razem panna Steele, w porównaniu do pierwszych części, stała się odważna, a nawet pyskata. Na pytanie ukochanego, dlaczego mu się wciąż opiera, odpowiedziała: "będziesz musiał nauczyć się z tym żyć".

Czy taka postać wyzwolonej kobiety na pewno jest jeszcze ideałem do ktorego wwzdychać będą panowie?

Zobacz zwiastun:

Polska premiera odbyła się w piątek, w Stanach Zjednoczonych - dwa dni wcześniej. Pierwsze opinie i recenzje na temat "Nowego oblicza Greya"?

Zdaniem reporta "Hollywood Reporter" aktorzy starają się, jak mogą, ale nie zawsze im to wychodzi.

Państwo musicie sami się o tym przekonać, zwłaszcza że film od początku nie cieszył się dobrą opinią krytyków, podobnie jak książki, a mimo to opowieści o Greyu to absolutne wydawnicze bestsellery.

Prypomnijmy, pierwsza część: "Pięćdzisiąt twarzy Greya" stała się najlepiej sprzedającą się książką nie tylko w Polsce, ale i na świecie,

- Autorka napisała tę książkę dla młodych dziewczyn, które wcześniej fascynowały się sagą „Zmierzch”. O zakochanych wampirach. Przybyło im trochę lat, potrzebowały nieco mocniejszych wrażeń. Tak naprawdę "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to opowieść o Kopciuszku i księciu na białym koniu, tyle że zamiast konia są współczesne gadżety - wyjaśniała dla Silesion.pl Sonia Draga, właścicielka wydawnictwa Sonia Draga, które w Polsce wydało tę trylogię.

 "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i dwie kolejne części cyklu "Ciemniejsza strona Greya" oraz "Nowe oblicze Greya" sprzedały się na całym świecie w kilkudziesięciu milionach egzemplarzy. W 2015 roku odbyła się premiera nakręconego na podstawie pierwszej części serii filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". W walentynki 2017 roku miała miejsce premiera fimu "Ciemniejsza strona Greya". Premiera kinowej wersji trzeciej części sagi odbyła się w piątek.

A tak na marginesie "Nowego oblicza Greya" kilka ciekawostek.  Włosy łonowe głównych bohaterów to dzieło grafiki komputerowej. Dakota Johnson jakiś czas temu poddała się depilacji laserowej miejsc intymnych. No i najważniejsze, podczas nagrywania scen seksu aktorzy mieli na sobie... specjalną bieliznę, która zapewniała im komfort.

 A co do seksu? Sceny seksu w trzeciej części filmu trwają 14 minut i 17 sekund.

Wybierzecie się do kina na "Ciemniejszą stronę Greya" ?

Czytaj więcej