News

11 listopada na Stadionie Śląskim

W wydarzeniu w ciągu całego dnia udział wzięło blisko 20 tysięcy osób.

Pojazdy militarne, wystawa broni, pokaz musztry paradnej, tresura psa policyjnego, konkursy z nagrodami oraz możliwość bezpłatnego zwiedzania Stadionu – tak wyglądały tegoroczne obchody Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim. 11 listopada obiekt odwiedziło blisko 20 tysięcy osób.

Święto Niepodległości na obiektach Stadionu Śląskiego odbyło się już po raz szósty.

W programie pikniku rodzinnego znalazły się wystawa ponad 20 pojazdów militarnych, pokazy broni, działa, armaty, występy zespołów czy pokaz musztry paradnej. Śląska policja zaprezentowała tresurę psa policyjnego. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami i atrakcji dla najmłodszych uczestników imprezy.

Obchody 11 listopada na stadionie były również okazją do bezpłatnego zwiedzania obiektu. Na trasie wycieczki znalazły się najważniejsze punkty tj. arena główna oraz szatnie zawodników.

- Rodzinny piknik militarny na Stadionie Śląskim z szeregiem atrakcji dla dzieci i dorosłych z okazji 11 listopada staje się powoli naszą tradycją. Cieszymy się, że byliśmy miejscem jednej z największych imprez niepodległościowych w regionie. Tegoroczną atrakcją dodatkową było zwiedzanie stadionu, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – mówi Krzysztof Klimosz, prezes spółki Stadion Śląski.

Czytaj więcej

 

 

Napisz do autora m.zawala@silesion.pl
Zmiana kategorii na: Polityka