Silesion.PL

serwis informacyjny

10 mln euro za Michała Karbownika?

Wiadomo już, że Radosław Majecki latem odejdzie do AS Monaco za 7 milionów euro, co będzie rekordem Ekstraklasy. Legia Warszawa sporo na nim zarobi, ale w tym samym oknie transferowym z „Wojskowych” najpewniej odejdzie Michał Karbownik. I, jak przekonuje Mariusz Piekarski, za jeszcze większą kwotę.

Robią świetne interesy

Można Legię kochać, możną jej nienawidzić. Kibicować jej lub nie. Ale otwarcie trzeba przyznać, że interesy robić potrafi. Nie tak dawno temu aktualny wicemistrz Polski otrzymał 5,5 mln euro za Sebastiana Szymańskiego, w kasie niedługo pojawią się pieniądze za Majeckiego, kolejnym gwarantem kilku (kilkunastu?) milionów euro jest Karbownik, a w kolejce są następni młodzi i zdolni zawodnicy. Promocja młodzieży coraz lepiej wychodzi „Wojskowym”. To pokazuje, że opłaca się na takich graczy stawiać.

Na początku roku Michał Piekarski, agent Karbownika powiedział na łamach weszlo.com, że jego zawodnik do lata nie odejdzie z Legii, ale latem czeka go bardzo duży transfer na zachód. Teraz w „Misji Futbol” na Kanale Sportowym powiedział wprost, że tak się na pewno stanie, a Karbownik zostanie sprzedany za rekordowe pieniądze. Dodał również, że chodzi o czołową drużynę z topowej ligi, a nie żadną rosyjską czy turecką. Żadne konkretne nazwy nie padły, więc pozostaje nam się tylko domyślać, z jaką ekipą w imieniu 19-latka negocjuje dwukrotny reprezentant Polski.

Momentalnie z juniora stał się seniorem

Naprawdę musimy się śpieszyć kochać utalentowanych ligowców, bo szybko dostają propozycje ze zdecydowanie bardziej atrakcyjnych lig i uciekają z Ekstraklasy. To spory minus dla najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Ale teraz nie o tym mowa. W tym wypadku wypada cieszyć się z sukcesu Karbownika, który nie jest pierwszym lepszym młodzieżowcem, który kilka razy prosto kopnął piłkę. Odkąd szansę w pierwszym zespole dał mu Aleksandar Vuković, ten go nie zawiódł. Choć najlepiej czuje się na „ósemce”, świetnie radzi sobie na lewej obronie. Zanotował w 19 meczach sześć asyst. Błyskawicznie przeszedł z juniorskiego na seniorski futbol.

Jeśli Piekarski dobrze poprowadzi jego karierę, a sam piłkarz ciągle będzie się rozwijał, to zrobi wielką karierę, a reprezentacja Polski będzie miała z niego uciechę. Czy jako 19-latek pobije transferowy rekord Ekstraklasy? To właściwie pewne. Ale w BETFAN, czyli u legalnego polskiego bukmachera możecie obstawić, czy odejdzie za 10 milionów euro albo więcej. To wcale nie jest niemożliwe.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023