Silesion.PL

serwis informacyjny

Powrót Najmana. Z kim ostatnia walka?

Powrót Najmana. Z kim ostatnia walka?

– Wrócę na jedną, pożegnalną walkę, prawdopodobnie w formule MMA. Robię to dla was – powiedział Marcin Najman w specjalnym materiale wideo, w którym poinformował, że właśnie po tym pojedynku zakończy swoją sportową karierę. Pozostaje tylko jedno pytanie – z kim „El Testosteron” ją stoczy?

TO JUŻ KONIEC

Włodarze Fame MMA zaproponowali mu ostatnią walkę na swojej jesiennej gali. Nie wiadomo oczywiście, kiedy dokładnie do niej dojdzie, bo w chwili obecnej naprawdę ciężko jest zaplanować konkretną datę. Tak czy inaczej Najman na pewno pożegna się ze swoimi fanami. Choć ciężko uwierzyć, że miałby być to jego ostatni pojedynek znając jego zadziorność. Z drugiej strony młodszy już nie będzie, mówimy przecież o 41-latku, który sportowo już od jakiegoś czasu jest po drugiej stronie rzeki.

Ostatnio Najman przegrał na Fame MMA 6 z Piotrem Piechowiakiem, ale nie przeszkodziło mu to zaczepić przy okazji innych zawodników. Na swoim profilu na Facebooku napisał, że jeżeli zdecyduje się jeszcze z kimś walczyć, to tylko z „tym zarozumialcem Don Kasjo”, czyli Kasjuszem Życińskim, byłym amatorskim pięściarzem, który w obecnej formule stoczył trzy walki i każdą wygrał. Z tego powodu miałby z nim naprawdę niewielkie szanse.

DON KASJO ALBO ADAMEK

Analitycy BETFAN, czyli legalnego polskiego bukmachera uważają, że jeśli „El Testosteron” ma się z kimś zmierzyć, to właśnie z Życińskim. Choć coraz więcej mówi się o tym, że Tomasz Adamek mógłby z nim zawalczyć. Utytułowany bokser zaczepił go ostatnio na Facebooku, z kolei Najman odgryzł mu się w „Kanale Sportowym”, kiedy stwierdził, że spokojnie pokonałby go w formule MMA. Prowadzący „Hejt Park” Mateusz Borek, który wielokrotnie z poważną miną słuchał jego wypowiedzi, w tym wypadku sam nie dowierzał i musiał aż dopytać, czy chodzi o tego Adamka.

To dwóch głównych kandydatów do walki z Najmanem. Wśród innych wymienia się m.in. Piotra Świerczewskiego, Przemysława Saletę czy Mariusza Pudzianowskiego, ale wydają się oni mało prawdopodobni. Szczerze mówiąc z kim by 41-latek nie walczył, szanse na zwycięstwo ma małe. „Don Kasjo” i Adamek to nie jego półka. Pamiętajmy, że ostatnią walkę wygrał z Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem, wcześniej przegrywając m.in. z Pawłem „Trybsonem” Trybałą. W „Hejt Parku” z jego udziałem pojawiały się głosy, że swoich sił powinien spróbować w Wrestlingu. I to faktycznie mogłaby być dla niego najlepsza opcja.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024