Czytasz: Zespół Scorpions zagra w Gliwicach! [BILETY, SCORPIONS GLIWICE 2019]

Zespół Scorpions zagra w Gliwicach! [BILETY, SCORPIONS GLIWICE 2019]

Zespół Scorpions zagra koncert w Gliwicach. Wkrótce ruszy sprzedaż biletów.

Scorpions w Gliwicach [ARENA GLIWICE SCORPIONS 2019]

To dobra wiadomość dla fanów tej niemieckiej grupy. Muzycy z początkiem czerwca 2019 roku ruszą w trasę koncertową, podczas której wystąpią na festiwalach muzycznych m.in. w Hiszpani, Francji i Wielkiej Brytanii. 

Scorpions w Polsce wystąpią aż dwa razy. Pierwszy z koncertów odbędzie się 21 lipca 2019 w Arenie Gliwice, zaś drugi 23 lipca 2019 w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu.

Scorpions Gliwice 21 lipca 2019 [BILETY]

Zespół Scorpions zagra w Gliwicach koncert 21 lipca 2019 roku, a bilety będą do nabycia od 21 grudnia 2018 roku. 

Bilety do sprzedaży ogólnej trafią w piątek, 21 grudnia o godzinie 10:00. Kupić je będzie można poprzez stronę www.prestigemjm.com. Dla najwierniejszych fanów niemieckiej grupy zostanie uruchomiona również przedsprzedaż wejściówek, która rozpocznie się 20 grudnia o godz. 10:00, także poprzez stronę www.prestigemjm.com.

Jak podkreślają organizatorzy koncertu, do tej pory każdy z koncertów tej grupy w naszym kraju cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Bilety na koncerty w poprzednich latach były wyprzedane. 

– „Big City Nights”, „You and I”, „Still Loving You”, „Rock You Like a Hurricane” oraz „When the Smoke Is Going Down” pobudzą lepiej niż najmocniejsza, gorąca kawa! Dwa koncerty w Polsce są najlepszym pretekstem, by wyciągnąć z szafy skórę i jeszcze raz zabawić się tak, jak w młodzieńczych latach! Bo tak na marginesie... nie uczestniczyć w koncercie Scorpionsów, to po prostu wstyd. – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która zorganizuje występy niemieckiej grupy w Polsce.