Silesion.PL

serwis informacyjny

Typujemy z BETFAN 5. kolejkę ligi białoruskiej!

Dziwna to liga, w której liderem po czterech kolejkach jest drużyna mająca w swoim dorobku tylko cztery gole, a ekipa, która straciła do tej pory zaledwie jedną bramkę – najmniej w całej stawce – jest dopiero dwunasta. Wyszejszaja liha ciągle zaskakuje. Dlatego naprawdę ciężko przewidzieć, czego można się spodziewać po piątej kolejce.

WYSZEJSZAJA LIHA MA NOWEGO LIDERA

Na początku piliśmy do zespołu Tarpieda-BiełAZ Żodzino. To właśnie oni są aktualnie na pierwszym miejscu w tabeli po wygranej na swoim stadionie z dotychczasowym liderem, czyli Eniergietikem-BDU Mińsk. Udało im się pokonać przyjezdnych po golach Gabriela Ramosa i Andrija Khachaturyana, przy którym asystował wspomniany Ramos. Ten gracz swoją drogą świetnie rozpoczął sezon, dzięki czemu mogą się nim zainteresować chociażby polskie kluby. Po trzech spotkaniach ma na swoim koncie dwa gole i jedną asystę. 24-letni Brazylijczyk występujący na pozycji skrzydłowego mógłby być w Ekstraklasie czołową postacią.

Ale dobrze, dywagacje odłóżmy na bok i skupmy się na tym, co nas czeka w piątej kolejce, która tym razem wyjątkowo rozpocznie się w czwartek, a zakończy w sobotę. Hitem będzie z pewnością ostatnie spotkanie. Wracające do formy BATE Borysów podejmie na swoim terenie Żodzino. Według BETFAN, czyli legalnego polskiego bukmachera zdecydowanym faworytem będą gospodarze. Tamtejsi analitycy przygotowali jednak atrakcyjny kurs nie tylko na zwycięstwo gości, ale i na to, czy uda im się strzelić gola, dając im na to około 50 procent szans.

ZAGRAJĄ ZE SOBĄ DWIE NAJGORSZE DRUŻYNY

Co jeszcze nas czeka? Skoro wspomnieliśmy o tym, jaki mecz zakończy kolejkę, warto dodać, że rozpocznie ją starcie Eniergietyk-BDU Mińsk – FK Haradzieja, gdzie faworytem będą gospodarze. Z kolei jeśli chodzi o najbardziej wyrównane spotkanie, to mamy dwóch kandydatów: Biełszyna – FK Smalawiczy i Ruch Brześć – FC Mińsk.

W tej pierwszej potyczce spotkają się ze sobą dwie najgorsze drużyny ligi, które łącznie strzeliły tylko trzy gole. Niewykluczone, że padnie w tym spotkaniu bezbramkowy remis. Analitycy BETFAN sugerują, że na taki obrót spraw jest około 20 procent szans. Z kolei w drugim meczu trzynasty w tabeli Ruch podejmie dziesiąty FC Mińsk. Naprawdę ciężko jest wskazać faworyta. Ciekawie zapowiada się również konfrontacja Dynama Brześć, czyli aktualnego mistrza Białorusi z FK Witebsk. Obie drużyny mają na swoim koncie po siedem punktów.

Wyszejszaja liha poziomem przypomina rozgrywki Ekstraklasy. Jeśli ktoś tęskni za polskim futbolem, z czystym sumieniem może obejrzeć tamtejsze rozgrywki.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

 BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024