Silesion.PL

serwis informacyjny

Tylko dziś w BETFAN nawet 300 zł bonusu

W BETFAN nie zwalniają tempa i kończąc jedną akcję specjalną, rozpoczynają kolejną – w końcu przed nami ostatni przedświąteczny weekend pełen sportowych emocji! Tym razem gracze mogą zgarnąć bonus nawet do 300 zł w ramach tzw. bonusu od depozytu.

Zasady wzięcia udziału są bardzo proste:

1 Wpłać kasę i zgarnij 50% bonusu od wpłaty!

Minimalna wpłata, biorąca udział w promocji to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu to 300 zł.

2. Odblokuj bonus

Aby odblokować bonus, należy jednokrotnie obrócić wpłatą, grając kupony z kursem AKO lub SOLO nie mniejszym niż 2.50.

3. Obróć bonusem

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupony z minimalnym kursem AKO lub SOLO równym 3.0. Bonus jest aktywny przez 3 dni.

4. Promocja jest ważna 18.12.2020 r.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest włączenie zgód marketingowych. Możesz w niej wziąć udział tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy jesteś po trzecim depozycie.

Bukmacher BetFan z ofertą Siano wraca na konto bonusowe“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny600W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na konto bonusowe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author