Silesion.PL

serwis informacyjny

TVBET zdał test GLI na pięć zakładów na żywo na Malcie i we Włoszech

Pięć gier na żywo od TVBET uzyskało certyfikat Gaming Labs International (GLI) na rynek włoski i maltański.

Globalny dostawca gier telewizyjnych na żywo potwierdził, że operatorzy gier we Włoszech mogą teraz legalnie zintegrować następujący zestaw gier – 1Bet , 5Bet , 7Bet , WheelBet i Lucky6 . Jednak na Malcie certyfikat zezwala na pracę tylko w połączeniu z licencją MGA, której TVBET jeszcze nie otrzymał.

1Bet to loteria na żywo, w której co minutę wybierana jest jedna z 37 piłek, 5Bet to popularna alternatywa, w której maszyna do loterii wybiera losowo pięć z 36 piłek, a 7Bet widzi siedem z 42 piłek wybieranych co minutę.

WheelBet łączy w sobie zasady prostego koła fortuny i amerykańskiej ruletki, a Lucky6 to kolejna loteria na żywo, w której losowanych jest 35 z 48 liczb. Gracze mogą obstawiać sześć piłek, a szósta przynosi „specjalne szczęście”.

Wszystkie te gry charakteryzują się mechaniką generowania liczb losowych (RNG), więc zdanie oceny GLI potwierdza prawdziwą losowość wyników. Ponadto istnieje trójpoziomowa mechanika jackpotów, a także opcje zakładów na żywo i parlay.

Dokumenty pomocnicze od GLI dotyczą tylko dostaw internetowych, ale integracja z kasynami online, bukmacherami i dostawcami potwierdza rosnące zapotrzebowanie na produkty TVBET w Europie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024