Silesion.PL

serwis informacyjny

Dlaczego niezawodność usług jest integralną częścią strategii TVBET

Złotą zasadą udanego rozwoju marki jest nadążanie za duchem czasu i wyprzedzanie konkurencji. Tak twierdzi TVBET, której przedstawiciele napisali dla SBC News o niezawodności usług i dlaczego kluczem do sukcesu jest połączenie mechaniki gry i stworzenie „efektu wyczucia obecności” dla graczy.

Trudno sobie wyobrazić przyszłość hazardu online, która według przewidywań osiągnie 87,75 miliardów dolarów do 2024 r. , Bez wdrożenia najnowszych technologii. Aby odnieść sukces w tej branży, operatorzy muszą być świadomi najnowszych trendów i monitorować rynek w poszukiwaniu alternatywnych produktów, aby zwiększyć zaangażowanie graczy.

Kluczem do sukcesu w grach na żywo jest połączenie wciągającej mechaniki i interakcji między graczem a krupierem, która tworzy pożądany efekt wyczuwanej obecności.

Gry z krupierem na żywo przenoszą alternatywne zakłady na nowy poziom, ponieważ nie są zależne od czynników zewnętrznych i oferują imponującą różnorodność opcji zakładów na każdy gust. Jednak nie wystarczy dostarczyć świetny produkt. Jeszcze ważniejsze jest skupienie się na potrzebach klientów zamiast na osobistych korzyściach. Niezawodność usług to podstawa.

Udowodniono, że strategia określona przez TVBET zwiększa wydajność i zwiększa przychody brutto z gier (GGR) w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Z tego powodu ponad 130 partnerów na całym świecie zintegrowało nasze gry, w tym gwałtowny wzrost po stronie europejskiej w ostatnich miesiącach.

Jednym z takich przykładów jest Digitain , którego szef ds. Komunikacji zewnętrznej Samvel Mkrtumyan podzielił się swoimi doświadczeniami ze współpracy z TVBET.

„Od jakiegoś czasu jesteśmy partnerami merytorycznymi z zespołem TVBET – i jesteśmy bardzo zadowoleni z ewolucji relacji” – powiedział. „Ich produkty są dostarczane zgodnie z wysokim standardem technicznym i wysokim poziomem zaangażowania klientów – jakość przesyłania strumieniowego jest niezmiennie bardzo dobra, a same gry są bardzo popularne wśród naszych partnerów.

„TVBET ciężko pracował, aby zapewnić klientom doskonałą obsługę i ekscytujące możliwości grania na żywo w wysoce profesjonalny sposób. Ich poziom obsługi klienta jest również na najwyższym poziomie – coś, co doceniła również nasza sieć partnerów ”.

Rok temu powiedzieliśmy CasinoBeats, że średnio uruchomienie gier TVBET w połączeniu ze wsparciem marketingowym pomogło jego partnerom odnotować 56% wzrost zakładów przyjmowanych po miesiącu, a po trzech miesiącach wzrost do 200-300%. 

Liczby te nadal rosną, ponieważ sektor gier hazardowych skorzystał, w ujęciu względnym, na zamknięciu sportu i związanym z tym przejściu na inne formy hazardu. Nawet gdy wszystkie światowe wydarzenia sportowe zostały wstrzymane, partnerzy TVBET nadal otrzymywali pełen pakiet usług i zdołali zwiększyć swoje zyski.

Wiarygodne źródło przychodów to jedno, a oferowanie szeregu produktów wyposażonych w tak różnorodne opcje zakładów (parlay, kursy na żywo, zakłady na przyszłe wydarzenia itp.) Zawsze spodoba się graczom, ale staramy się to utrzymać. do współpracy z naszymi klientami.

Obsługa klienta jest niezwykle ważna między dostawcą a operatorem. TVBET utrzymuje ciągłą komunikację i oferuje jakościowe wsparcie marketingowe bez dodatkowych kosztów. Nasza strategia wsparcia polega na pomaganiu partnerom w zwiększaniu popularności gier w ich witrynach internetowych poprzez dogłębną analizę i pomoc ekspertów na wszystkich etapach.

Nasi klienci wiedzą również, że używamy wyłącznie certyfikowanego sprzętu, aby zapewnić graczom w 100% uczciwe wyniki – dostarczane w czasie rzeczywistym przez rundy gry trwające zaledwie kilka minut, dzięki czemu gracze nigdy się nie nudzą. 

Gry na żywo TVBET są certyfikowane przez Gaming Laboratories International (GLI) w celu zagwarantowania renomowanych gier. Aby przeciwstawić się mitowi branżowemu, prawie 50% naszych produktów jest unikalnych dla TVBET, a wkrótce pojawi się kolejny w postaci FruitRace. 

Branża iGaming rozwija się w błyskawicznym tempie i nie da się pozostać na szczycie, jeśli ignorujesz najnowsze technologie. Dla operatorów współpraca z renomowanymi dostawcami, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość swoich produktów i usług, powinna stać się priorytetem numer jeden. Dlatego uważamy, że gry z krupierem na żywo od TVBET nigdy nie stracą na popularności.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023