Silesion.PL

serwis informacyjny

Turniej esportowy AliExpress Cup – CS:GO

AliExpress organizuje pierwszy w historii platformy turniej gamingowy, w ramach którego możecie zmierzyć się z innymi w grze CS:GO. Nie czekaj i zapisz swoją drużynę, aby mieć szansę powalczyć o wspaniałe nagrody pieniężne oraz rzeczowe!

Jeśli standardowa rywalizacja nie jest dla Ciebie i Twojej ekipy wystarczająca, to już wkrótce będziecie mieli okazję sprawdzić się w pierwszym w historii platformy AliExpress turnieju gamingowym – AliExpress Cup | CS:GO. To nie przypadek, że AliExpress organizuje swój pierwszy turniej w Polsce, ponieważ od wielu lat to właśnie polskie drużyny są istotną częścią e-sportowej sceny CS:GO. W ramach rozgrywek zawalczycie o fantastyczne nagrody pieniężne i rzeczowe m.in. w postaci dronów czy głośników, a także będziecie mieli szansę zmierzyć się z drużynami prowadzonymi przez jednych z najpopularniejszych youtuberów w Polsce – Fusialkę lub MiniMajka! Rejestracja do turnieju rozpoczyna się już dzisiaj, a najważniejsze informacje dotyczące rozgrywek prezentujemy Wam w dalszej części tej wiadomości.

Z okazji swojego pierwszego turnieju, AliExpress przygotowało także 4-dolarową zniżkę dla nowych użytkowników platformy! Aby z niej skorzystać, wystarczy użyć kodu ALIEXPRESSCUP podczas pierwszych zakupów (kod działa na transakcje powyżej 5 dolarów, a z oferty można już korzystać).

Rejestracja do turnieju

Rejestracja do turnieju rozpoczyna się 12 marca o godzinie 14:00 i potrwa do 17 marca do godz. 20:00. Kapitanowie drużyn mogą zgłaszać uczestnictwo swojej ekipy w jednym z trzech turniejów kwalifikacyjnych poprzez formularz dostępny w serwisie FACEIT. Wszystkie informacje na temat turnieju znajdziecie na stronie zawodów: https://aliexpresscup.friendlyfire.pl/. Zapraszamy też na naszego Discorda, gdzie Administratorzy odpowiedzą na Wasze pytania. Przed udziałem w rozgrywkach należy zapoznać się z Regulaminem.

  • I turniej kwalifikacyjny – 20.03.2021 roku, o godz. 19:00
  • II turniej kwalifikacyjny – 21.03.2021 roku, o godz. 19:00
  • III turniej kwalifikacyjny – 22.03.2021 roku, o godz. 19:00

Format turnieju

Drużyny mogą awansować do fazy pucharowej poprzez jeden z trzech turniejów kwalifikacyjnych, w którym maksymalnie mogą wziąć udział 32 zespoły (łącznie 96). Kwalifikacje odbywają się w systemie pojedynczej eliminacji, do jednej wygranej. Dwie najlepsze drużyny z każdych rozgrywek (łącznie sześć) awansuje do głównej fazy turnieju, w której pojawią się także dwie zaproszone drużyny. Faza pucharowa odbędzie się w systemie drabinki podwójnej eliminacji, do trzech wygranych. Więcej szczegółów o formacie znajdziecie w Regulaminie.

Harmonogram

Nagrody

Z okazji swojego pierwszego turnieju, AliExpress przygotowało także 4-dolarową zniżkę dla nowych użytkowników platformy! Aby z niej skorzystać, wystarczy użyć kodu ALIEXPRESSCUP podczas pierwszych zakupów (kod działa na transakcje powyżej 5 dolarów, a z oferty można już korzystać). Obecnie trwają również 11. urodziny AliExpress, w ramach których przygotowano masę świetnych zniżek na rozmaite produkty. Sprawdźcie, czy nie znajdziecie czegoś dla siebie!

Od i do kiedy trwa rejestracja do AliExpress Cup – CS:GO?

Rejestracja do udziału w Konkursie trwa od 12.03.2021 r. godz. 14:00 do 17.03.2021 r. godz. 20:00 i jest prowadzona przy użyciu platformy FACEIT, na której należy posiadać konto.
Aby zgłosić swój udział w Konkursie, należy wybrać jeden z poniższych turniejów kwalifikacyjnych, wejść na stronę zapisów oraz uzupełnić znajdujący się tam formularz zgłoszeniowy
I turniej kwalifikacyjny – 20.03.2021 roku, o godz. 19:00
II turniej kwalifikacyjny – 21.03.2021 roku, o godz. 19:00
III turniej kwalifikacyjny – 22.03.2021 roku, o godz. 19:00

Na jakich zasadach odbędzie się turniej AliExpress Cup – CS:GO?

Format turnieju: Otwarte kwalifikacje
Pierwszą fazę Konkursu stanowią trzy turnieje kwalifikacyjne;
W każdym turnieju kwalifikacyjnym biorą udział maksymalnie 32 drużyny, które zostają podzielone w pary;
Turnieje kwalifikacyjne mają strukturę drabinki pojedynczej eliminacji;
W dniu turnieju kwalifikacyjnego każda para drużyn rozgrywa między sobą mecz do jednej wygranej. Zwycięzca przechodzi do kolejnej rundy, a przegrany odpada z Turnieju;
Drużyny rozgrywają między sobą mecze tak długo, aż pozostaną tylko 2 (dwie) Drużyny, które otrzymają kwalifikację do kolejnej fazy turnieju;
Każda Drużyna po ostatniej decydującej rundzie swojego meczu ma obowiązek wykonania zrzutu ekranu, na którym widać dokładny wynik meczu. W przypadku sytuacji spornych Organizator może wymagać przesłania wykonanego przez Uczestnika zrzutu ekranu.

Faza pucharowa
W drugiej fazie Konkursu bierze udział 8 (osiem) Drużyn, które podzielone zostaną w pary;
W dniu określonym przez Organizatora dwie wybrane drużyny Uczestników rozgrywają między sobą mecze z udziałem Obserwatora wyznaczonego przez Organizatora;
Zwycięzca spotkania przechodzi do kolejnej rundy, a przegrany trafia do dolnej drabinki, gdzie powalczy o dalszy udział w rozgrywkach;
Wszystkie mecze rozgrywane są do 2 wygranych map (best of three). Pierwsza drużyna, która wygra dwie mapy, wygrywa cały mecz.

Jakie naagrody czekają w turnieju AliExpress Cup – CS:GO?

Nagrodami w turnieju są:
5 x głośnik Anker:
5 x masażer Booster
5 x dron Eachine
5 x słuchawki EDIFIER
5x 1000zł, rozłożone po równo dla każdego członka zwycięskiej Drużyny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024