Silesion.PL

serwis informacyjny

Emocje na forBET Cup! Zwycięzcą ekipa NWO

Ponad pięć tysięcy widzów w piku śledzących transmisję, kilkadziesiąt zaciętych meczów, setki efektownych akcji i emocje, których nie da się zmierzyć – to bilans pierwszego turnieju esportowego forBET Cup. Zwycięzcami zostali zawodnicy z ekipy New World Order, który podzielili się nagrodą 5 000 złotych. Co jeszcze wydarzyło się w weekend w turnieju organizowanym przez beloudGG? Zapraszamy do podsumowania!

forBet Cup został stworzony z myślą o graczach amatorskich, czy półprofesjonalnych. Odzew środowiska był bardzo duży, zgłoszenie wysłało 150 ekip! W eliminacjach liczba miejsc była jednak ograniczona do 64 i skład został wyłoniony według kolejności zgłoszeń.

Do fazy play off awansowało osiem ekip Koksy Pifipi, PepsiClub, BIZON INDUSTRIES, StylDynów, Any Askers, New Wolrd Order, BAGNO oraz TSO Gaming. Od tego etapu rozpoczęło się show, o które zadbali nie tylko zawodnicy, ale też prowadzący Katarzyna “Kasix” Paciorek i Tomasz “Gimper” Działowy. Jedną z atrakcji dla kibiców były konkursy z nagrodami w postaci skinów do CS:GO.

Oprócz meczów turniejowych rozegrano jeden showmatch pomiędzy beloudgg i Pompa Team. To właśnie na tym spotkaniu odnotowano najlepszą widownię – w piku mecz śledziło prawie 5 500 osób!
Finał potwierdził, że w forBET Cup najmocniejsi byli zawodnicy New World Order, którzy wygrali 2:0 z drużyną Koksy Pifipi. Tytuł MVP zasłużenie trafił do BOCZKA z NWO.

Pierwsza edycja forBET Cup spełniła nasze oczekiwania. Już po liczbie zgłoszeń wiedzieliśmy, że to będzie strzał w dziesiątkę. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i ekipie beloudGG za dobrą organizację. Co dalej z naszą obecnością w esporcie? Na pewno nie spoczniemy na laurach! – mówi dyrektor marketingu legalnego bukmachera forBET Paweł Majewski.
Najważniejsze turnieje CS:GO można obstawiać na iforbet.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author