Silesion.PL

serwis informacyjny

Xbox, PS4: Najlepsi zawodnicy na Finałach Sezonu Ekstraklasa Games!

Finały trzeciego sezonu Ekstraklasa Games nadchodzą wielkimi krokami i będą prawdziwą gratką dla miłośników gry FIFA 21 na najwyższym poziomie. Ośmiu najlepszych zawodników wyłonionych na dwóch szczeblach rozgrywek powalczy o mistrzowski tytuł, prawo do gry o Mistrzostwo Świata, a także nagrody z puli 20 tysięcy złotych.

Finałowe rozgrywki rozpoczną się już w poniedziałek, 22 marca, natomiast rozstrzygające spotkania zobaczymy dzień później, 23 marca. Na liście uczestników znalazło się sześciu najlepszych graczy z Ekstraklasa Games Pro, którzy byli wyłonieni w klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnej, a stawkę dopełniło dwóch triumfatorów Ekstraklasa Games Open by Guseppe.

Lista uczestników Finałów Sezonu Ekstraklasa Games prezentuje się następująco:

Konsola Xbox:

  • Gracjan “Polako” Gołębiewski – Legia Warszawa
  • Piotr “Piterek” Kochan – Jagiellonia Białystok
  • Damian “natsu” Gajewski – Śląsk Wrocław
  • Maciej “PAL I Invio” Bronowski – Górnik Zabrze

Konsola PlayStation:

  • Miłosz “milosz93” Bogdanowski – Legia Warszawa
  • Maksymilian “zalewskyy” Zalewski – Warta Poznań
  • Kacper “Kapi98PL” Piszczek – Śląsk Wrocław
  • Kamil “Riptorek” Soszyński – Jagiellonia Białystok

Uczestnicy Finałów Sezonu będą rywalizować w formacie klasycznej drabinki pojedynczej eliminacji na obu konsolach. W poniedziałek zobaczymy półfinały na dwóch platformach, natomiast we wtorek będziemy świadkami finałów na obu konsolach oraz wielkiego finału, który wyłoni triumfatora Ekstraklasa Games.

W puli nagród finałów sezonu Ekstraklasa Games znajduje się 20 tysięcy złotych, ale uczestnicy finałowego turnieju powalczą także o udział w FIFA Global Series Play-offs, które są przedsionkiem do Mistrzostw Świata. Dwóch najlepszych graczy na platformie Xbox uzyska bezpośredni awans na regionalne rozgrywki. Na konsoli PlayStation przepustkę na Play-offy zapewni sobie zwycięzca, a zawodnik z drugiego miejsca zagra w regionalnych rozgrywkach kwalifikacyjnych.

Finały Sezonu Ekstraklasa Games będą transmitowane na antenie TVP Sport i na sport.tvp.pl oraz na social mediach TVP Sport i Ekstraklasy – na Facebooku, Twitchu oraz YouTube. W poniedziałek 22 marca rozgrywki wystartują o 22:35, zaś finałowe wtorkowe mecze ruszą o 16:00.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024