Silesion.PL

serwis informacyjny

TOTALbet zakłady bukmacherskie, działające legalnie w Polsce

TOTALbet ✅ Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

TOTALbet – jest legalną, polską firmą bukmacherską, utworzoną w 2017 roku. Oferujemy możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie, a wkrótce także w punktach naziemnych. Na rynku wyróżniamy się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Szeroka oferta i wysokie kursy, połączone z nowoczesnym systemem. To jakość, na którą czekałeś!

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Adres: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa; Telefon: 22 611 61 99
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; KRS nr: 0000662497, kapitał zakładowy: 4.000.000 zł; NIP: 1132929621.

Jesteśmy firmą nową, ale tworzoną przez doświadczony zespół. Nasze cechy to jakość, wygoda i bezpieczeństwo. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, dostosowane do oczekiwań polskiego odbiorcy. Angażujemy się w rozwój sportu i eSportu, dbając o aspekt społeczny. To my – TOTALbet.

Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. powstała w 2017 roku i jest częścią Grupy ZPR, w skład której wchodzą m.in. medialni potentaci Radio ESKA czy „Super Express”. To jakość i doświadczenie w dostarczaniu usług dopasowanych do oczekiwań polskiego odbiorcy.

TOTALbet posiada siedzibę w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej 10. Ofertę bukmacherską przygotowuje doświadczony zespół analityków, który zapewnia wysokie kursy i ciekawe promocje. O stronę techniczną dbają specjaliści z Grupy ZPR, co gwarantuje ciągłość usługi. Gdy pojawią się wątpliwości, wyjaśni je profesjonalne Biuro Obsługi Klienta.

Spółka działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 22 marca 2018 roku. TOTALbet jest pierwszym nowym podmiotem, który po zmianach w ustawie hazardowej z 2017 roku otrzymał zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych w internecie i w punktach naziemnych. To gwarancja bezpieczeństwa i legalności.

 

Freebet 25 złotych na zakłady

 

TOTALbet to nowoczesny serwis, wysokie kursy i atrakcyjne bonusy!

Dlaczego warto zarejestrować się w TOTALbet?

 • Szybka rejestracja

Podaj podstawowe dane, by założyć konto tymczasowe, które uprawnia do zawierania zakładów.

 • Freebet 25 zł

Dokończ pełną rejestrację i odbierz 25 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

 • Bonus 100 %

Dokonaj pierwszej wpłaty, a my przyznamy Ci bonus o wartości 100% depozytu do kwoty 500 zł.

 • Oferta i kursy

Wiemy, że wysokie kursy są tak samo ważne, jak szeroka oferta, byś miał z czego wybierać.

 • LIVE

Nasza oferta LIVE jest jedną z najszerszych na rynku, np. na mecz Włochy – Polska oferowaliśmy aż 180 zakładów.

 • E-Sport

Cyfrowy sport lubimy tak samo, jak tradycyjny, dlatego rozwijamy serwis e-sportowy.

 • Aplikacja mobilna

Pobierz aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android, lub skorzystaj z mobilnej wersji strony m.totalbet.pl.

Nie czekaj i zarejestruj się już teraz!

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet na okres 6 lat z dnia 22.03.2018 r.

FreeBet

Przejdź pełną rejestrację i weryfikację dokumentów w serwisie TOTALbet i odbierz 25 zł do wykorzystania na dowolny zakład prematch lub live. By skorzystać z tej oferty, nie musisz wpłacać pieniędzy.

Tylko w TOTALbet za rejestrację i pełną aktywację konta (po weryfikacji dokumentów) zgarniesz freebet na kwotę 25 zł, a wygranej z tego zakładu nie musisz obracać. Jeśli wygrasz i spełnisz wszystkie warunki, możesz wypłacić środki lub obstawiać dalej! Po przyznaniu freebetu będzie on dostępny do zagrania na elektronicznym kuponie (ang. betslip) w prawym dolnym rogu ekranu. Stan salda freebetowego można sprawdzić w zakładce Moje konto -> Freebety.

1. Zarejestruj się.
2. Przejdź pełną weryfikację konta.
3. Odbierz freebet w wysokości 25 zł.
4. By skorzystać z bonusu, należy stworzyć kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00 i z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 zł.
5. Wygrana z bonusu nie podlega obrotowi! Możesz ją wypłacić lub obstawiać kolejne zakłady.

 

Przedmeczowe statystyki w TOTALbet

Każdy typer ma swoje metody analizy przedmeczowej. Sprawdza tabelę, serię ostatnich meczów, kontuzje, żółte kartki i wiele innych parametrów. W tym celu przeskakuje między kartami przeglądarki, by na koniec wrócić do bukmachera i obstawić kupon. W TOTALbet można osiągnąć ten sam efekt znacznie wygodniej dzięki statystykom przedmeczowym dostępnym bezpośrednio przy zakładach.

Statystki w TOTAlbet dostarcza polska firma Statscore – jeden z największych dostawców danych i oprogramowania statystycznego na świecie. Jak z nich korzystać?

Po wybraniu meczu (np. Piast – Cracovia) nad zakładem głównym 1, X, 2 wyświetli się menu Statscore (w wersji mobile i desktop). Gracz może tu wybrać kilka zakładek, w których znajdzie:

 • H2H – bilans meczów pomiędzy drużynami, wyniki bezpośrednich meczów, seria ostatnich spotkań, statystyki z sezonu.
 • Mecze – wyniki poprzedniej kolejki, terminarz nadchodzącej kolejki.
 • Tabele – tabela rozgrywek, tabela uwzględniająca wyniki do przerwy, tabela u siebie, tabela na wyjeździe, tabela prezentująca formę w serii spotkań.
 • Strzelcy – klasyfikacja najlepszych strzelców rozgrywek.
 • Kartki – liczba kartek, które otrzymali zawodnicy (bez informacji o pauzowaniu).
 • Statystyki – zbiór danych dla całej ligi, pokazujący trend np. jak często wygrywa gospodarz, jaka jest średnia zdobytych bramek.
 • Twitter – najnowsze posty z oficjalnych profili klubowych i organizatora rozgrywek. Źródło informacji o bieżącej sytuacji w klubie (np. kontuzje).

Dla wybranych meczów dostępny jest też pasek informacyjny Statscorefacts. Można tam znaleźć unikalne dane, np. „Piast Gliwice notuje serię 10 meczów w Lotto Ekstraklasie, w których padło powyżej 1,5 gola”.

Mamy nadzieję, że statystyki dostępne bezpośrednio przy zakładach ułatwią Graczom zawieranie zwycięskich kuponów.

 

Aplikacja mobilna TOTALbet

Gdy mówimy, że inwestujemy w nowoczesne rozwiązania i wygodę użytkownika, to stoją za tym czyny. Dziś oddajemy w Wasze ręce aplikację mobilną TOTALbet na urządzenia z systemem Android.

Aplikacja zapewnia optymalną wygodę korzystania z serwisu na smartfonach i tabletach, zachowując przy tym funkcjonalność wersji desktop. To oznacza, że Gracz może dokonywać wpłat i wypłat, zawierać zakłady przedmeczowe i LIVE, korzystać z bonusów, sprawdzać analizy oraz wiele więcej.

Obecnie aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android. Wersja na iOS pojawi się wkrótce. Miłośnicy „jabłuszka” mogą obstawiać na mobilnej wersji strony TOTALbet

Zachęcamy do pobierania aplikacji i śledzenia nowości, bo pracujemy nad dodaniem nowych, ciekawych rozwiązań!

 

Cashout w TOTALbet

Nareszcie cashout, na jaki czekałeś

Funkcja pozwala zamknąć kupon przed zakończeniem meczu, a nawet podczas jego trwania. Dzięki temu można wypłacić niepełną wygraną.

Przykład: Gracz obstawił 4 zdarzenia na kuponie AKO, możliwa wygrana to 200 zł. Trzy zdarzenia zostały trafione, do wygranej brakuje tylko ostatniego meczu. Dzięki Cashout można zamknąć kupon przed rozpoczęciem czwartego spotkania (lub w jego trakcie), inkasując część wygranej (wysokość zależy od kilku zmiennych np. aktualnego wyniku, czasu do końca meczu, aktualnego kursu live itp.).

Instrukcja korzystania z funkcji Cashout

1. Sprawdź listę kuponów w zakładce „moje konto” -> kupony.

2. Kliknij przycisk „SPRAWDŹ CASHOUT” widoczny z lewej strony obok stawki, jak na poniższym przykładzie. Jeżeli nie wyświetla się przycisk „SPRAWDŹ CASHOUT”, oznacza to, że usługa jest w tej chwili niedostępna.

3. Po kliknięciu przycisku „SPRAWDŹ CASHOUT” otworzy się nowe okno. Jeżeli chcesz zamknąć kupon, kliknij przycisk „wypłać” z prawej strony okna cashout.

4. Należy pamiętać, że użycie funkcji cashout jest możliwe, gdy wyniki zakończonych spotkań zostały już wprowadzone do systemu, a niezakończone spotkania dostępne są w ofercie przedmeczowej lub live. W praktyce oznacza to, że czasami należy poczekać na odświeżenie baz danych.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące cashout

 • Czym jest Real Cashout?
  Funkcja pozwala zamknąć i rozliczyć kupon przed zakończeniem zdarzeń, które Gracz na nim umieścił.
 • Jakie kupony mogą być objęte usługą Real Cashout?
  Kupony SOLO i AKO, zarówno z oferty przedmeczowej, jak i LIVE.
 • Kto decyduje o możliwości wcześniejszego zamknięcia kuponu?
  Decyzja zawsze jest podejmowana przez Klienta, ale każdorazowo musi zostać zatwierdzona przez Bukmachera.
 • Jak ustala się wysokość wygranej po wcześniejszym zamknięciu kuponu?
  Rozliczenie zakładu, z tytułu wcześniejszego zamknięcia, jest ustalane jako iloczyn współczynnika, wpłaconej stawki oraz ustalonego przez Bukmachera kursu Cashout.
 • Jakie są inne konsekwencje zastosowania funkcji Real Cashout?
  Po skorzystaniu z opcji Cashout i jej akceptacji przez Bukmachera, Klient traci prawo do wygranej wynikającej z wcześniej obliczonej na kuponie wygranej bez względu na to, jak w przyszłości rozstrzygną się zdarzenia znajdujące się na kuponie.

 

BONUS 100% w TOTALbet

Dokonaj pierwszej wpłaty, a my przyznamy Ci bonus o wartości 100% depozytu do kwoty 500 zł. Promocję można łączyć z Bezpiecznym Zakładem, co oznacza, że wygrana jest jeszcze bliżej.

Skorzystaj z naszego bonusu od pierwszej wpłaty. Wystarczy, że złożysz depozyt na swoje konto gracza, a my dodatkowo dopiszemy równowartość tej kwoty na konto bonusowe! Oznacza to, że na grę będziesz miał dwa razy więcej środków.

1. Zarejestruj się.
2. Dokonaj depozytu, a my przyznamy Ci bonus 100% od wpłaty!
3. Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 zł.
4. By aktywować bonus, dokonaj obrotu całym depozytem. Zagraj min. 2 nieidentyczne kupony, każdy o kursie min. 2,00.

5. Po rozliczeniu kuponów z wymaganym obrotem depozytem, możesz obstawiać z konta bonusowego.
6. By wypłacić środki z konta bonusowego, obróć je 6 razy po kursie min. 2,00. Każdy kupon musi posiadać min. 3 zdarzenia z min. kursami 1,20.
7. Konto gracza jest podzielone na dwa salda. SALDO – pokazuje stan konta głównego. SALDO BONUSOWE – pokazuje stan konta bonusowego (środki, za które można zagrać, a po spełnieniu warunków obrotowych zostaną dopisane do SALDA).

 

Total Bonus w TOTALbet

Tylko w TOTALbet we wszystkich kuponach AKO powyżej 5 zdarzeń powiększamy wygraną nawet o 30%!

Total Bonus to propozycja dla graczy, którzy oczekują najwyższych wygranych. Bonus aktywuje się automatycznie po zamieszczeniu przynajmniej 5 zdarzeń na kuponie AKO. Wygrana zostanie powiększona od 5 do nawet 30%.

1. Minimalna liczba zdarzeń, by otrzymać bonus: 5
2. Minimalny kurs zdarzenia: 1.20
3. Minimalna stawka kuponu: 1 zł
4. Total Bonus nie łaczy sie z innymi promocjami np. Freebet, Bonus 100%, Cashback.

Wysokość bonusu:

5. zdarzeń – 5%
6. zdarzeń – 10%
7. zdarzeń – 15%
8. zdarzeń – 20%
9. zdarzeń – 25%
10. i więcej – 30%.

 

Bezpieczny Zakład w TOTALbet

Każdy gracz zna gorycz, gdy jedno zdarzenie psuje cały kupon. Dzięki promocji Bezpieczny Zakład unikniesz takich rozczarowań. Gdy jedno zdarzenie będzie nietrafione, zwrócimy Ci postawione pieniądze. Bezpieczny Zakład aktywuje się automatycznie na każdym kuponie spełniającym warunki promocji.

Bonus Bezpieczny Zakład przyznawany jest automatycznie do każdego kuponu, który spełni trzy warunki: minimalna liczba zdarzeń 10, minimalna stawka 10 zł, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,20. Gdy kupon będzie miał 1 błąd (np. trafione 9 z 10), wygrana będzie równa stawce.

1. Minimalna stawka kuponu 10 zł.

2. Minimalna liczba zdarzeń 10.

3. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia 1,20.

4. Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

5. Kupony posiadające zdarzenie objęte zwrotem (kurs 1,00) zaliczane są do promocji.

 

Bezpieczeństwo i legalność TOTALbet

Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. powstała w 2017 roku i jest częścią Grupy ZPR, w skład której wchodzą m.in. medialni potentaci Radio ESKA czy „Super Express”. To jakość i doświadczenie w dostarczaniu usług dopasowanych do oczekiwań polskiego odbiorcy.

TOTALbet posiada siedzibę w Warszawie przy ulicy Jubilerskiej 10. Ofertę bukmacherską przygotowuje doświadczony zespół analityków, który zapewnia wysokie kursy i ciekawe promocje. O stronę techniczną dbają specjaliści z Grupy ZPR, co gwarantuje ciągłość usługi. Gdy pojawią się wątpliwości, wyjaśni je profesjonalne Biuro Obsługi Klienta.

Spółka działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z dnia 22 marca 2018 roku. TOTALbet jest pierwszym nowym podmiotem, który po zmianach w ustawie hazardowej z 2017 roku otrzymał zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych w internecie i w punktach naziemnych. To gwarancja bezpieczeństwa i legalności.

Jesteśmy firmą nową, ale tworzoną przez doświadczony zespół. Nasze cechy to jakość, wygoda i bezpieczeństwo. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, dostosowane do oczekiwań polskiego odbiorcy. Angażujemy się w rozwój sportu i eSportu, dbając o aspekt społeczny. To my – TOTALbet.

 

LEGALNY BUKMACHER. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. posiada zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet z dnia 22.03.2018 r. o numerze PS4.6831.15.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author