Silesion.PL

serwis informacyjny

Zakład o finał! Kto wygra? LachuHQ i Footroll typują

Jeden półfinał za nami, drugi z kolei już dziś wieczorem! 

Już niedługo finał Mistrzostw Świata w Rosji. Kto w nim wystąpi? Lachu i DissBlaster z kanału Footroll założyli się o parę finałową.

Zobaczcie, komu dają największe szanse! Sprawdźcie typy LachuHQ i Footroll na to starcie!

Pierwsze podsumowania FORTUNA NA MISTRZOSTWA dokonane przez bukmachera Fortuna pokazują, że zainteresowanie mundialową ofertą bukmachera zdecydowanie przerosło wcześniejsze szacunki. Wielką popularnością cieszą się promocje: Happy Hours, Mistrzowskie Wtorki, Spoko Typ, Ekspert+. Przez całe Mistrzostwa Fortuna wypłaca też graczom bonusy w gotówce i punktach lojalnościowych. Na dodatkowe środki mogą liczyć zarówno gracze wykazujący się doskonałym typerskim przeczuciem, jak również ci, którym czasami brakuje nieco szczęścia. Klienci typujący w trakcie Mistrzostw Świata tylko w czerwcu otrzymali od bukmachera bonusy w wysokości 3,24 mln zł. Kwota ta obejmuje bonusy przyznawane nowym i starym Klientom.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author