Silesion.PL

serwis informacyjny

TOTALbet – legalny bukmacher w Polsce

TOTALbet to kolejna firma pośród legalnych polskich bukmacherów, która została utworzona w 2017 r. W jego ofercie znaleźć można możliwość zawarcia zakładów wzajemnych online, a wkrótce być może i w punktach naziemnych. Bukmacher ten wyróżnia się jakością pośród konkurencji, która zgodna jest ze standardami zachodnimi. Wysokie kursy, jak i bogata oferta, połączone z nowoczesnym systemem. Jest to jakość, na którą czekało wielu graczy. Siedziba bukmachera TOTALbet znajduje się w Warszawie na ul. Jubilerskiej 10. Firma ma wpis do KRS o numerze : 0000662497.

Bukmacher TOTALbet

Zakłady bukmacherskie TOTALbet wchodzi w skład tak zwanej Grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Jego właścicielem jest polski miliarder, Zbigniew Benbenek. Bukmacher ten uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów w marcu bieżącego roku. Zatem może śmiało prowadzić działalność zarówno w punktach stacjonarnych, jak i za pośrednictwem internetu. TOTAlbet wystartował dokładnie rzecz ujmując na początku lipca, podczas gdy trwały piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018.

TOTALbet to nowa firma, niemniej jednak tworzona jest przez doświadczonych ludzi. Jej głównymi cechami, które decydują o jej sukcesie na rynku są bezpieczeństwo, wygoda i oczywiście jakość oferowanych usług. TOTALbet wdraża innowacyjne rozwiązania, co pozwala się dostosować nawet do najbardziej wymagających klientów. Wyżej wymieniony bukmacher angażuje się również w rozwój sportu i eSportu, dzięki czemu dba o aspekt społeczny. Poniżej postaramy się opisać najważniejsze aspekty, dotyczące działalności bukmachera TOTALbet.

TOTALbet to nie tylko bukmacher stacjonarny 

Jak dotąd bukmacher TOTALbet prowadził tylko i wyłącznie sieć punktów stacjonarnych, niemniej jednak od niedawna istnieje również możliwość obstawiania zakładów online w serwisie internetowym. Czy ta sytuacja działa na plus bukmachera ? Zdecydowanie ! Posiadanie strony internetowej to nie tylko możliwość dotarcia do większej rzeszy klientów, ale również dostosowanie się do zmieniającego się ciągle rynku. Bardziej szczegółowych informacji można zasięgnąć na stronie internetowej buka.

Na co można liczyć w Totalbet online?

W tym wypadku warto zacząć od zakresu zakładów bukmacherskich. Po pierwsze trzeba nadmienić, że bukmacher TOTALbet pozwala zarówno na typowanie zakładów przed meczami, jak i w momencie ich trwania. Obie opcje działają naprawdę dobrze i nie sposób się do niczego przyczepić. Na pewno nie można narzekać na wysokość kursów bukmacherskich. Gracze mają możliwość obstawiania zakładów pojedynczych, a także kombinacyjnych. Co niezwykle istotne, za jednym razem gracz ma możliwość utworzenia pięciu różnorodnych kuponów, co jest na pewno dobrze przemyślaną i przy tym przydatną funkcją. Trzeba w tym wypadku nadmienić, że bukmacher posiada możliwość obstawiania zakładów w kilku różnych dyscyplinach sportowych, takich jak na przykład tenis, hokej, czy piłka nożna.

Niedawno dołączyła również do nich dawno oczekiwana koszykówka. Miejmy nadzieję, że w przyszłości bukmacher TOTALbet postawi również na zaoferowanie swoim graczom możliwości obstawiania w jeszcze większej ilości dyscyplin niszowych, aniżeli ma to miejsce obecnie. Na razie istnieje jeszcze wiele niewiadomych co do przyszłej działalności bukmachera TOTALbet i na pewno wiele osób będzie czekać z niecierpliwością na jego kolejne kroki.

TOTALbet freebet 25 zł

Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów, które oferuje TOTALbet. Darmowy zakład, nazywany popularnie freebetem w wysokości 25 złotych dostanie każdy nowy gracz, który zechce obstawiać w TOTALbet. Otrzymane w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolny zakład AKO (łączny kurs musi wynosić minimum 2.00.), albo SOLO. Bukmacher TOTALbet nie stawia tutaj żadnych warunków obrotu, ani też innych wytycznych. Zatem najlepszym rozwiązaniem jest po prostu skorzystanie z takiej promocji, bo kto wie jak długo ona potrwa.

TOTALbet bonus 100% do 500 zł

Kolejnym bonusem, który oferuje bukmacher TOTALbet to zwykły bonus depozytowy. Należy wpłacić kwotę od 1 zł do 500 zł, w zamian można odebrać drugie tyle od TOTALbet. Niemniej jednak istnieje pewien haczyk. Ażeby móc odebrać bonus, należy najpierw zagrać wpłaconą kwotą minimum dwoma takimi samymi kuponami, których łączna wartość będzie wynosić minimum 2.00.

Obrót bonusu

Aby móc obracać przyznanym przez bukmachera bonusem należy zawrzeć odpowiednie zakłady. Według TOTALbet konieczne jest zatem, że musimy wykonać obrót kwoty przyznanego bonusu 6x kuponami, które złożone będą minimum z trzech różnych zdarzeń z kursem w kwocie minimum 1.20 każdy. Łączny kurs każdego kuponu musi wynosić conjamniej 2.00. TOTALbet nie narzuca w tym wypadku swoim graczom żadnego ograniczenia czasowego, zatem można grać powoli, jak długo tylko potrzebujemy.

Pozostałe bonusy

Chociaż TOTALbet dopiero niedawno pojawił się na rynku, inne oferowane przez niego bonusy czekają już w gotowości na nowych graczy. Obie oferty skierowane są głównie do takich osób, które lubią akumulatory. Niemniej jednak jest to również dobra okazja dla całkiem nowych graczy, którzy chcieliby zdobyć jeszcze więcej doświadczenia.

Totalbonus maksymalnie do 30%

Gdy obstawiamy akumulator (musi składać się minimum z 5 zdarzeń) mamy możliwość na zwiększenie swojej wygranej. Procent, jaki zostanie dodany do naszej wypłaty zależeć będzie od wielkości naszego kuponu. Przypominamy jednak, aby nie dać się ponieść emocjom, bowiem im bardziej liczny akumulator, tym ryzyko porażki jest znaczne wyższe. Nie ma oczywiście czego się bać, ale czasami warto jednak uważać. Zawsze lepszy jest częstszy i mały, ale pewny bonus, aniżeli duży przyznany po wielu porażkach.

TOTALbet przyznaje swoim graczom nagrody w sposób rosnący : za pięć zdarzeń otrzymamy 5%, za sześć 10%, 7 zdarzeń to 15% i tak dalej. Resztę informacji odnośnie wysokości nagród można znaleźć na stronie bukmachera TOTAlbet.

Dostawanie nawet o jedną czwartą więcej za zakłady jest bardzo korzystne dla graczy, ale radzimy nie obstawiać zbyt często akumulatorów, tym bardziej jeżeli liczą powyżej 10 zdarzeń, bo passa może się odwrócić i szybko zbankrutujemy.

Bezpieczny zakład – Safebet

Jest to również oferta związana z akumulatorami. Niemniej jednak dotyczy ona tylko wybranych akumulatorów, które sięgają więcej jak 10 wejść na kuponie. Jeżeli gracz będzie wybierał właśnie takie opcje, TOTALbet ubezpieczy jego kupon, który będzie spełniał niżej podane warunki, jeżeli wyłącznie jedna spośród selekcji będzie nietrafiona :

 • stawka w wysokości minimum 10 zł.
 • minimum 10 zdarzeń (kurs każdego z nim musi wynosić conjamniej 1.20.)

Taki kupon stanowić będzie zabezpieczenie dla gracza. Jeżeli przegra on jedno z wybranych zagrań, bukmacher i tak wypłaci mu należną wygraną.

Strona internetowa TOTALbet 

Długo trzeba było czekać na pojawienie się strony internetowej nowego bukmachera – TOTALbet. Od lipca bieżącego roku mamy już taką możliwość. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, ażeby skorzystać z oferty online.

Strona internetowa TOTALbet została przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. Odrazu widać, że pracowali na dnią tylko specjaliści, którzy zdecydowanie znają się na swoim fachu. Jest niezwykle czytelna, łatwa w obsłudze i intuicyjna. Znalezienie informacji o wpłatach, aplikacjach, czy zakładach nie stanowi żadnego problemu. Trzeba tutaj zaznaczyć, że tak dobrze przygotowana strona internetowa jest chyba wynikiem nauki na błędach konkurencji, która nie zawsze dokładała wszelkich starań do tworzenia swojej wersji internetowej. Nieraz u innych bukmacherów zdarzało się szukanie warunków promocji, metod płatności, czy czatu online. U bukmachera TOTALbet mamy wszystko podane na przysłowiowej tacy. Ze strony głównej można przejść praktycznie do każdej części serwisu. Nie musimy klikać kilku zakładek, aby odszukać interesujące nas informacje.

Aktualne kursy bukmacherskie

Na stronach internetowych praktycznie każdego z polskich bukmacherów można znaleźć aktualne kursy bukmacherskie. Nie dotyczą one zwykle tylko najpopularniejszych wydarzeń sportowych, albo że świata rozrywki (np. kursy na Oscary). Na stronie internetowej bukmachera TOTAlbet można również zauważyć co jakiś czas zmieniające się kursy bukmacherskie. Ponadto bukmacher udostępnia też na swojej stronie opis najważniejszych wydarzeń sportowych. Online znaleźć możemy także informacje dotyczące oferowanej marży.

Płatności

Obecnie bukmacher TOTALbet oferuje swoim klientom klika metod płatności. Jest to między innymi PayU i dotpay. Obie platformy dają dość szerokie pole do działania, którego niestety brak u wielu konkurencyjnych bukmacherów. Dzięki nim możliwa jest chociażby płatność przy pomocy blika, albo karty Pasafecard, Checkout, Visa, usługa Masterpass, MasterCard. Możliwe jest także dokonywanie płatności przy pomocy szybkiego przelewu (bukmacher obsługuje naprawdę sporo banków).

Trzeba w tym miejscu koniecznie zaznaczyć, że od wyżej wymienionych transakcji nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata.

Kontakt i pomoc w TOTALbet

Bukmacher TOTALbet już do samego początku zadbał o swoich klientów również i pod tym względem. Bardzo sprawny i pomocny kontakt z klientem zasługuje naprawdę na pochwałę. Nie musimy nazbyt długo oczekiwać na zgłoszenie się konsultanta, bowiem jest to zaledwie parę minut. Dodatkową opcją, która pozwala na relaks podczas oczekiwania na połączenie z konsultantem jest możliwość zagrania we Floopy Birds (tylko w przypadku, gdy gracz korzysta z czatu). Odpowiedzi udzielane przez konsultantów są rzeczowe i bardzo szybkie. Zatem nie marnujemy czasu na słuchanie zbędnego bełkotu i dochodzenia dopiero po pewnym czasie do sedna sprawy.

Obsługa klienta w TOTALbet pracuje codziennie w godzinach od 9 rano do 23, 7 dni w tygodniu. Zatem można stwierdzić, że jest to całkiem sporo czasu na skonsultowanie wszystkich nieścisłości, albo uzyskanie informacji na każdy temat dotyczący zakładów u bukmachera TOTALbet. Zatem w razie jakichkolwiek pytań wystarczy zadzwonić do konsultanta.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

 • LEGALNI BUKMACHERZY #1 – ETOTO
 • LEGALNI BUKMACHERZY #2 – EWINNER
 • LEGALNI BUKMACHERZY #3 – BETCLIC
 • LEGALNI BUKMACHERZY #4 – BETFAN
 • LEGALNI BUKMACHERZY #5 – TOTOLOTEK
 • LEGALNI BUKMACHERZY #6 – FORTUNA
 • LEGALNI BUKMACHERZY #7 – LV BET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #8 – STS
 • LEGALNI BUKMACHERZY #9 – ROYBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #10 – MILENIUM
 • LEGALNI BUKMACHERZY #11 – TOTALBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #12 – PZBUK
 • LEGALNI BUKMACHERZY #13 – FORBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #14 – SUPERBET

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author