Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic – legalny bukmacher w Polsce

Wielu miłośników obstawiania już niedługo będzie mogło liczyć na powrót BetClic ✅ na polski rynek. Firma bukmacherska Betclic jest znana i ceniona przez ludzi w całej Europie.

Niestety wraz z wejściem w życie ustawy hazardowe, bukmacher wycofał się z polskiego rynku. Mamy jednak niezwykle dobrą wiadomość dla fanów. Betclic wraz z dniem 26 września 2018 otrzymał licencję na prowadzenie legalnych zakładów bukmacherskich i powoli rusza ze swoją działalnością! Co mówią plotki o domniemanej ofercie bukmachera? Jakie są prawdopodobne bonusy, jakie zostaną wprowadzone, aby Betclic wkroczył na polski rynek bukmacherski z prawdziwym przytupem?

Zakłady bukmacherskie Betclic

Lepszy, silniejszy, dynamiczny i dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów? To prawdziwy opis Betclic, który powoli powraca po przerwie na polski rynek, aby zaskoczyć wszystkich gracy przygotowaną ofertą. Zapowiedź powrotu dojrzeć można na oficjalnej stronie zakładu bukmacherskiego. Jak dobrą wiadomo jednak, że nie będzie możliwości korzystania z opcji Betclic Casino, gdyż w Polsce monopol na tego typu rozgrywki ma Totalizator Sportowy. Możemy jednak pokusić się o wyszukanie wszelkich informacji, jakie dotyczą tego jakże ciekawego bukmachera. Początki tego bukmachera sięgają już 2005 roku, kiedy to Nicolas Beraud z innym pracownikiem założył własną firmę z nakładem aż 3 milionów euro. Pieniądze te niezwykle szybko się zwróciły, a proces ten trwał zaledwie 4 lata. Betclic o znany bukmacher wśród polaków.

Oferta Betclic

Oczywiście kwestie związane z oficjalną ofertą są nie jeszcze niepotwierdzone. Zebrane przez nas informacje stanowią prognozę, która w dużym stopniu może się sprawdzić i zaskoczyć fanów rozgrywek w ogromnym stopniu! Betclic to jeden z najbardziej szanowanych zakładów bukmacherskich w całej Europie. Z oferty korzystają zarówno nowicjusze, jak i prawdziwi fani internetowego obstawiania. Oferta Betclic z pewności będzie imponująca. Zagraniczni gracze mają do dyspozycji wiele dyscyplin sportowych, dlatego osoby zaznajomione ze światem zakładów bukmacherskich przypuszczają, że oferta ta będzie podobna, a nawet szersza dla polskich graczy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że Polska to kraj, w którym obstawianie jest wręcz uwielbianym zajęciem przez typerów. Popularność innych serwisów jest bardzo wysoka, dlatego Betclic będzie musiał wkroczyć na polski rynek z prawdziwą torpedą. Już zaraz po utworzeniu się polskiej domeny Betclic, zaczną powstawać rubryki z zakładami sportowymi. Gracze powinni oczekiwać szerokiego wachlarzu dyscyplin zarówno popularnych jak piłka nożna, czy siatkówka, oraz sportów niszowych, jak hokej, czy tenis. O to polscy gracze powinni być w zupełności spokojni. Pogłoski mówią również o możliwości obstawiania nietuzinkowych dyscyplin jak MMA, czy boks. Betclic może również zaproponować wiele różnych form obstawiania, gdyż takie kroki podejmowane były w innych krajach, w których Betclic funkcjonuje.

Bonusy i okazje dla graczy

Ta kwestia budzi zazwyczaj najwięcej emocji. Typerzy wręcz zacierają ręce, kiedy widzą kody rabatowe oraz bonusy, które sprawiają, że przygodę z obstawianiem mogą rozpocząć nawet te osoby, które mają niewiele środków, aby to zrealizować. Kwestia związana z bonusami jest jak dotąd tajemnicą, jednak Betclic z pewności zdecyduje się na prawdziwe uderzenie, które zaskoczy polskich typerów i zachęci ich do skorzystania z oferty. Kiedy Betclic prowadził jeszcze swoją działalność w Polsce, jednym z najatrakcyjniejszych bonusów był cashback do 200 zł. Oznacza to, że pierwszy zakład jest w zupełności bez ryzyka i w przypadku niepowodzenia Betclic zwraca pieniądze, które zostały obstawione. Warto jednak pamiętać, że zakład ten dotyczył wartości tylko do 200 zł. Wiele osób stwierdzi, że bonus ten prezentuje się niezbyt atrakcyjnie na tle konkurencji. To prawda. Władze Betclic mają jednak absolutną świadomość tego, co proponuje konkurencja, dlatego proponowane są ogromne bonusy zarówno dla nowych, jak i dla stałych graczy! To bardzo dobra wiadomość. Co ciekawe, dostępne zgodnie z przypuszczeniami będą również atrakcyjne kody rabatowe, które będzie można wykorzystywać podczas rozgrywek.

Kursy Betclic

Kolejną ważną kwestią są kursy. W Polsce Betclic będzie miał trudne zadanie, gdyż Totolotek i Fortuna mają bardzo atrakcyjne kursy i trudno będzie je przebić. Wiadomo jednak, że Betclic w celu wejścia na rynek, musi powalić polskich typerów na kolana. Warto jednak zaznaczyć, że korzystne kursy to jedna z najmocniejszych stron Betclic za granicą. Eksperci twierdzą, że w Polsce również gracze będą mogli na nie liczyć. W ofercie zagranicznej są dostępne również ciekawe okazje dnia, dlatego typerzy powinni być czujni!

Aplikacja mobilna

Tworzenia aplikacji mobilnych to obowiązkowy punkt, jaki musi spełnić każdy zakład bukmacherski. Można powiedzieć, że bez aplikacji mobilnej bukmacher tak naprawdę nie istnieje. Gracze doceniają możliwość obstawiania w różnych miejscach, w których się znajdują. Wystarczy uruchomienie aplikacji, a typowanie staje się możliwe. Aplikacja Betclic to jedna z najbardziej solidnych aplikacji na rynku. Można powiedzieć, że tle konkurencji w Polsce wręcz się wyróżnia. Aplikacja odzwierciedla to, co znaleźć można na stronie internetowej. Przejrzysty interfejs sprawia, że gracze mają ogromną ochotę z niej korzystać. Aplikacja dostępna jest zarówno dla systemów Android, jak i dla systemów iOS. W celu uzyskania pełnej wersji konieczne jest zalogowanie się i wypełnienie kilku danych. Gracze koga więc korzystać z aplikacji bez względu na system operacyjny swojego telefonu. Korzystanie może odbywać się również na tablecie. Warto zaznaczyć, że korzystanie z aplikacji Betclic jest w pełni bezpłatne. Zainstalowanie aplikacji mobilnej będzie umożliwiało typerom przeglądanie oferty oraz dostęp do zakładów przedmeczowych.

Zakłady na żywo

Ten typ zakładów budzi wielkie zainteresowanie typerów. Dzięki temu mogą oni przeżywać prawdziwe emocje oraz cieszyć się z luksusu, jakim jest obserwacja zakładów na żywo. Coraz większa liczba zakładów bukmacherskich wprowadza to do swojej oferty. Jeżeli chodzi o Betclic, już zaraz po wejściu w zakładkę ,,na żywo” można stwierdzić, że bukmacher traktuje tę funkcję niezwykle poważne. W ciągu całego tygodnia dostępne są zakłady dotyczące najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Transmisje dotyczą wielu dyscyplin sportowych. Władze Betclic wiedzą, że ludzie gustują w różnych sportach, dlatego oferowanie takich rozwiązań jest dla typerów bardzo ważne. Betclic będzie miał w Polsce trudny orzech do zgryzienia, gdyż wielu obecnych bukmacherów proponuje szeroki wachlarz transmisji. Można więc przypuszczać, że Betclic wejdzie na polski rynek z prawdziwym przytupem. Jak dotąd nie posiada on steamingu na żywo, co w świetle konkurencji okazuje się niedopuszczalne.

Metody płatności

To kolejna kwestia, która zastanawia polskich typerów. To oczywiste, że Betclic jako zakład bukmacherski prosperujący na całym świecie, będzie musiał udostępniać wiele form płatności, które są najpopularniejsze w danym kraju. Na chwilę obecną zauważyć można, że na zagranicznych portalach dostępne są wpłaty depozytu dzięki aż 4 rodzajom kart płatniczych, takich jak VISA Electron, VISA, MEASTRO, MASTERCARD. Możliwe jest również korzystanie z głów najpopularniejszych platform płatniczych ecoPayz i Trustly.  Metody te nie są jednak tak wygodne, jak znane w Polsce wszystkim PayPal, PayU, czy Dotpay. Jeżeli jednak Betclic traktuje swoje wejście na polski rynek poważnie, musi zastanowić się również nad skorzystaniem z opcji BLIK oraz z portfeli elektronicznych.

Obsługa klienta/ support

Obsługa klienta jest dla typerów bardzo ważna. Dzięki wygodnemu kontaktowi z osobą z Działu Klienta możliwe jest rozwianie wszelkich wątpliwości, otrzymanie informacji dotyczących oferty oraz rozwiązywanie wszelkich napotkanych problemów ze strony technicznej. Betclic to zakład bukmacherski, który cieszy się pozytywnymi opiniami dotyczącymi kontaktu. Oferuje wiele możliwości, z których gracze mogą skorzystać w dosłownie każdej chwili. Dodatkowo klienci mają również dostęp do szerokiego FAQ, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najczęstsze pytania. Dzięki temu kontakt nawet nie jest potrzebny. Klienci Polski z pewnością będą mogli korzystać z takich samych opcji kontaktu jak klienci zagraniczni. Co władze Betclic im oferują? Jest to nie tylko kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy, ale również kontakt E-mail oraz chat na żywo. Oczekiwanie na odpowiedź zarówno poprzez formularz zgłoszeniowy, jak i przez adres E-mail nie powinno trwać dłużej, niż 30 minut. W przypadku chatu na żywo konieczne jest oczekiwania na dostępnego operatora. Kiedy tylko będzie wolny- z przyjemnością szybko odpowie na wszelkie nurtujące nas problemy i pytania.

Podsumowanie

Betclic to zakład bukmacherski, który niedawno otrzymał licencję na prowadzenie zakładów online. To znany i ceniony bukmacher na całym świecie, a  jego oferty korzystają miliony osób. Powyższy artykuł to co prawda jedynie przypuszczenia dotyczące tego, co Betclic być może zaoferuje polskim graczom. Władze tego bukmachera mają świadomość, że wejście na polski rynek przy tej liczbie zakładów bukmacherskich może być trudne. Oczywiście może oznaczać to wiele dobrego dla typerów, którzy będą mogli przebierać wśród wielu ciekawych ofert. Z pewnością Betclic zaskoczy w Polsce ilością dostępnych dyscyplin sportowych zarówno tych znanych, jak i tych niszowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępna będzie również aplikacja mobilna, która dostępna będzie zarówno w systemach iOS, jak i android.

Metody płatności jak dotąd nie są znane, jednak Betclic słynie z tego, że elastycznie dobiera wszelkie opcje do zapotrzebowania typerów. Być może dostępne będą platformy szybkich płatności jak Przelewy24, czy PayU. Z pewnością możliwe będzie korzystanie z kart płatniczych. Oprócz tego polscy gracze liczyć będą mogli z pewnością również na szybką i kompetentną pomoc udzielaną za pośrednictwem chatu na żywo oraz formularza zgłoszeniowego.

Pozostałe części naszej serii artykułów na temat legalnych firm bukmacherskich w Polsce

 • LEGALNI BUKMACHERZY #1 – ETOTO
 • LEGALNI BUKMACHERZY #2 – EWINNER
 • LEGALNI BUKMACHERZY #3 – BETCLIC
 • LEGALNI BUKMACHERZY #4 – BETFAN
 • LEGALNI BUKMACHERZY #5 – TOTOLOTEK
 • LEGALNI BUKMACHERZY #6 – FORTUNA
 • LEGALNI BUKMACHERZY #7 – LV BET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #8 – STS
 • LEGALNI BUKMACHERZY #9 – ROYBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #10 – MILENIUM
 • LEGALNI BUKMACHERZY #11 – TOTALBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #12 – PZBUK
 • LEGALNI BUKMACHERZY #13 – FORBET
 • LEGALNI BUKMACHERZY #14 – SUPERBET

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024