Silesion.PL

serwis informacyjny

The Last of Us – porównanie 4. odcinka serialu z grą

The Last of Us – porownanie 4. odcinka serialu z gra

The Last of Us – porownanie 4. odcinka serialu z gra

Obejrzyj porównanie czwartego odcinka serialu z grą The Last of Us! Odcinek 4. TLOU jest już dostępny platformie HBO Max 

UWAGA: SPOILER

The Last of Us – odc. 4 „Weź mnie za rękę”

Jadąc przez Missouri w drodze do Wyoming, Joel i Ellie wybierają skrót przez ruiny Kansas City, gdzie wpadają w zasadzkę bandytów. Joel zabija dwóch z nich, ale trzeciemu udaje się obezwładnić i prawie udusić. Ellie go ratuje, strzelając do mężczyzny swoją bronią. Kolejni bandyci, na czele z Kathleen, znajdują ciała; Kathleen, wierząc, że Joel i Ellie są w kontakcie z mężczyzną o imieniu Henry, na którego poluje, zarządza obławę. Zastępca dowódcy Kathleen, Perry, znajduje dowody na to, że zarażeni przedostali się do miasta, ale Kathleen każe mu to ukryć, dopóki nie znajdą Henry’ego. Joel znajduje wieżowiec, w którym on i Ellie postanawiają przespać noc, dopóki nie znajdą drogi ucieczki z Kansas City. Budzą się i widzą, jak Henry i jego brat Sam trzymają ich na muszce.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024