Silesion.PL

serwis informacyjny

The Last of Us – 2. odcinek serialu porównany z grą

The Last of Us Episode 2 TV Show vs Game Comparison

The Last of Us Episode 2 TV Show vs Game Comparison

Zobacz film z porównaniem gry The Last of Us z drugim odcinkiem serialu. Odcinek 2 serialu HBO jest już dostępny i podobnie jak pierwszy odcinek TLOU, istnieje wiele podobieństw, które można zauważyć, porównując grę z programem telewizyjnym The Last of Us. Od dotarcia do budynku Kapitolu po radzenie sobie z klikaczami — porównaj grę TLOU, opracowaną przez Naughty Dog, z programem telewizyjnym TLOU. Uwaga na spoilery dotyczące serii The Last of Us! Serial dostępny na platformie HBO Max 

Streszczenie 2. odcinka “The Last of Us”

Dwa dni przed wybuchem epidemii w Dżakarcie mikolog dowiaduje się o nadchodzącej pandemii i radzi rządowi zbombardowanie miasta, aby zapobiec jej rozprzestrzenianiu się. Ellie wyjaśnia Joelowi i Tess, że jest transportowana na zachód w nadziei, że zostanie wykorzystana do znalezienia lekarstwa. Odkrywając, że droga do Izby Reprezentantów jest pełna zarażonych, cała trójka przecina muzeum, gdzie zostaje zaatakowana przez klikacze; Ellie zostaje ugryziona. Przybywają do miejsca spotkania tylko po to, by odkryć martwe :świetliki”. Tess ujawnia, że ​​została ugryziona, podczas gdy ugryzienie Ellie zaczyna się goić, co dowodzi jej odporności. Joel strzela do zarażonego, co ostrzega rój o ich lokalizacji. Tess przekonuje go, by uciekł z Ellie, podczas gdy ona zostaje w tyle, wysadzając budynek i zabijając się wraz z hordą.

The Last of Us – 1. odcinek serialu porównany z grą

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024