Silesion.PL

serwis informacyjny

The Last of Us – 1. odcinek serialu porównany z grą

The Last of Us Episode 1 TV Show vs Game Comparison

The Last of Us Episode 1 TV Show vs Game Comparison

Zobacz film porównujący program The Last of Us z grą! The Last of Us Episode 1 w końcu pojawił się na HBO i można znaleźć wiele podobieństw, porównując pierwszy odcinek programu telewizyjnego TLOU z kultową grą TLOU, opracowaną przez Naughty Dog. Uwaga na spoilery dotyczące serii The Last of Us! Serial dostępny na platformie HBO Max 

Streszczenie 1. odcinka “The Last of Us”

W 2003 roku masowa infekcja grzybicza wywołuje globalną pandemię i zmienia ofiary w krwiożerczych napastników. Joel ucieka ze swoją córką Sarah , gdy grzyb zaczyna się rozprzestrzeniać, ale zostaje zabita przez żołnierza, który ich atakuje, podczas gdy Joel zostaje uratowany przez swojego brata Tommy’ego . Dwadzieścia lat później Joel mieszka w bostońskiej strefie kwarantanny zarządzanej przez Federalną Agencję Reagowania na Katastrofy (FEDRA) jako przemytnik ze swoją partnerką Tess . Kiedy Tommy nie udaje się skontaktować z nimi ze swojej lokalizacji w Wyoming, próbują kupić akumulator samochodowy od lokalnego sprzedawcy, ale zamiast tego jest on sprzedawany świetlikom, grupie rebeliantów, która sprzeciwia się FEDRA. Próbując go odzyskać, okazuje się, że transakcja nie doszła do skutku, a Marlene, ranna przywódczyni świetlików, błaga Joela i Tess, aby zabrali młodą Ellie do Old State House w zamian za zapasy. Zostają złapani przez żołnierza podczas wymykania się, a Ellie dźga go nożem, gdy testuje ich pod kątem infekcji. Kiedy żołnierz próbuje ją zastrzelić, Joel bije go na śmierć. Tess zdaje sobie sprawę, że Ellie jest zarażona, ale Ellie obiecuje im, że się nie zmieni. Wkraczają na obszar skażenia biologicznego, aby uciec przed ścigającymi ich żołnierzami FEDRY.

The Last of Us – 2. odcinek serialu porównany z grą

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024