Silesion.PL

serwis informacyjny

The Last of Us – porównanie 3. odcinka serialu z grą

The Last of Us – 3. odcinek serialu porownany z gra

The Last of Us – 3. odcinek serialu porownany z gra

Obejrzyj film z porównaniem gry The Last of Us Episode 3! TLOU Odcinek 3 HBO jest już dostępny. Istnieje wiele podobieństw, które można zauważyć, porównując grę z programem telewizyjnym The Last of Us. Od dotarcia do Bill’s Town po radzenie sobie z Billem i jego pułapkami — porównaj grę TLOU stworzoną przez Naughty Dog z programem telewizyjnym TLOU. Uwaga na spoilery dotyczące serii The Last of Us! Serial dostępny na platformie HBO Max 

Streszczenie 3. odcinka “The Last of Us”

W teraźniejszości Joel i Ellie słuchają ostatnich instrukcji Tess i idą na spotkanie sojuszników , Billa i Franka. Podczas swojej podróży Joel uczy Ellie o rządowych egzekucjach niewinnych osób w pierwszych dniach wybuchu epidemii. W retrospekcji do 2007 roku Frank natrafia na związek paranoicznego survivalowca Billa, który go przyjmuje i obaj tworzą romantyczny związek. Kilka lat później Frank kontaktuje się z Tess przez radio i pary nawiązują wątpliwą przyjaźń. Obecnie Frank jest kaleką chorobą zwyrodnieniową i prosi Billa o eutanazję po ślubie, ale Bill, nie chcąc żyć bez Franka, również się zabija. Joel i Ellie przybywają jakiś czas później. Odkrywają list, który Bill zostawił Joelu, w którym mówi mu, że ochrona Franka nadała sens jego życiu po wybuchu epidemii. Bill zostawił Joelowi swoją ciężarówkę i zapas broni. Joel bierze ciężarówkę, aby znaleźć Tommy’ego, a Ellie dołącza do niego.

The Last of Us – 1. odcinek serialu porównany z grą

The Last of Us – 2. odcinek serialu porównany z grą

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024