Silesion.PL

serwis informacyjny

Pedro Pascal z The Last of Us w zwiastunie Mario Kart

Pedro Pascal z The Last of Us w zwiastunie Mario Kart HBO smieszne

Pedro Pascal z The Last of Us w zwiastunie Mario Kart HBO smieszne

W zabawnym zwiastunie wymyślonej telewizyjnej adaptacji gry Mario Kart w programie Saturday Night Live, Pedro Pascal i zespół SNL pokazali, co mogłoby się stać, gdyby HBO zastosowało ten sam sposób adaptacji Mario, jak w serialu The Last of Us..

W zwiastunie który trwa około trzech minut, możemy zobaczyć także Bowsera, Yoshiego, Toada i Luigiego. Pedro Pascal otrzymuje zadanie zabranie księżniczki Peach na Rainbow Road.

Zamiast “Klikaczy” nasi bohaterowie muszą stawić czoła Goombasowi, ale na szczęście mają strzelby z amunicją z czerwonej łuski. Widzimy nawet Mario jedzącego grzyba, a kiedy Księżniczka Peach pyta, dlaczego je truciznę, odpowiada: „Sprawia, że ​​czuję się duży! Muszę czuć się duży, ponieważ Bowser tam jest”

The Last of Us HBO to hit, który udowadnia, że ​​gra wideo może stać się prestiżowym dystopijnym dramatem. Wiosną HBO robi to ponownie z kolejną kultową grą” – słyszymy w tle trailera.

Saturday Night Live to satyryczny program rozrywkowy amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author