Silesion.PL

serwis informacyjny

Specjalna oferta BETFAN na finał Copa America!

Finał COPA AMERICA przed nami! Peruwiańczycy już sprawili olbrzymią niespodziankę awansując do finału, a teraz pokuszą się o triumf w całym turnieju!

BETFAN przygotował dla Was super ofertę na ten mecz. Zagrajcie kupon za 39 złotych, wytypujcie liczbę bramek w tym spotkaniu i… zgarnijcie bonus o równowartości 60 złotych!

DO DZIEŁA!

Copa America dobiega końca. O 22. będziemy emocjonować się meczem Brazylii z Peru. Zastanawiając się czy “Canarinhos” dadzą radę rewelacji rozgrywek, zaproponujemy Wam coś specjalnego w ramach Radaru 365.

Jak myślicie, czy Peru w finale również sprawi niespodziankę? A i przy typowaniu liczby bramek pamiętajcie, że Alisson w każdym spotkaniu Copa America zachował czyste konto!

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 07.07.

2. Aby otrzymać bonus należy poprawnie wytypować liczbę bramek w finale Copa America (w komentarzu pod tym postem) oraz zagrać zakład za dokładnie 39 zł, który będzie miał kurs minimum 2,5 i będzie zawierał typ z finału CA z kursem co najmniej 1,3. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 08.07, 03:00.

3. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

4. Graczom, którzy spełnią warunki zostanie przyznany bonus 6 zł o równowartości 60 zł. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.

5. Bonus zostanie dopisany w poniedziałek, 08.07

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author