Silesion.PL

serwis informacyjny

Robert Kubica mistrzem F1? Kursy bukmachera

Podczas pierwszego piątkowego treningu przed GP Australii Robert Kubica po ponad 3000 dniach przerwy wróci do Formuły 1 jako podstawowy kierowca zespołu Williams. W niedzielę postara się zdobyć punkty w wyścigu i pokonać zespołowego kolegę Georga Russela. Jak szanse na to oceniają specjaliści legalnego bukmachera TOTALbet? Ile można wygrać stawiając, że Kubica zostanie mistrzem świata w sezonie 2019?

Oto analiza oferty przed GP Australii.

Kubica dokonał rzeczy niebywałej, wracając do Formuły 1 – to dobra wiadomość. Zła jest taka, że (jak wszystko wskazuje) zespół Williams dysponuje najwolniejszym bolidem w stawce. Znajduje to odzwierciedlenie w ofercie bukmacherów.

Stawiając 1 zł, że Kubica wygra w Melbourne, można wygrać… 2110 zł! Faworytem pierwszego wyścigu w sezonie jest Sebastian Vettel z Ferrari (kurs 2.65) przed Lewisem Hamiltonem (Mercedes, 3.30), Charlesem Leclerkiem (Ferrari, 3.65) i Maxem Verstappenem (Red Bull, 8.80).
Kibice mogą oczekiwać od polskiego kierowcy realnych celów. Na przykład, że w Australii okaże się lepszy do kolegi z Williamsa Georga Russela. Kurs na to wynosi 1.53. Można też pokusić się o typowanie, że Polak dojedzie na punktowanym miejscu (TOP 10). Analitycy wystawili na to kurs 9.00.
Williams w trakcie sezonu powinien się rozwijać, więc kto wie – może Robert zdoła wygrać wyścig w 2019 roku (kurs 101.00), dojechać na podium (21.00) albo… zostać mistrzem świata (970.50).
Skoro o tym mowa, to głównym kandydatem do końcowego triumfu jest Hamilton (2.25), za nim plasuje się Vettel (2.75). Wśród konstruktorów czeka nas zacięta walka Mercedesa (1.90) z Ferrari (2.25).

Zapowiada się najciekawszy sezon F1 od lat! Wszystkie wyścigi można obstawiać na totalbet.pl.

***

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher, utworzony w 2017 roku. Jest częścią holdingu Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, do którego należy także Grupa ZPR Media. Spółka TOTALbet Zakłady Bukmacherskie działa w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów z marca 2018 roku, oferując możliwość zawierania zakładów wzajemnych w Internecie. Ambasadorem marki jest Andrzej Twarowski, komentator nc+ i jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w kraju

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author